dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražská politika

Firma bude zajišťovat svoz a odstranění nepoužitých léků

Městská rada dnes na základě výběrového řízení a doporučení výběrové komise rozhodla o výběru dodavatele na „Zajištění sběru, svozu a odstranění nepoužitelných léčiv z lékáren na území hl. m. Prahy“. Vítězem se stala firma Purum, s r.o., s nabídkovou cenou 1 602 344 korun (bez DPH). 

Doposud platná smlouva na zajištění této služby končí na začátku června, neuzavření smlouvy v požadovaném termínu by znamenalo kolaps zavedeného systému a hromadění léků v lékárnách.

Vybrán byl uchazeč, který ve veřejné soutěži nabídl nejnižší cenu služby. Vzhledem k této velmi nízké ceně ho komise vyzvala, aby ještě zdůvodnil způsobu jejího stanovení a objasnil a doplnil další údaje. Firma všechny údaje doložila v požadovaném termínu a hodnotící komise shledala tyto informace jako dostatečné.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru