Dnes Sobota - oblacno 22°C
Zítra Neděle - polojasno 23°C
Sobota 25. 9. 2021
Svátek má Zlata
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Firemní akce v Praze? Poradíme vám ta nejlepší místa

Firemní akce v Praze? Poradíme vám ta nejlepší místa

Praha je plná atraktivních a originálních míst, která přímo vybízejí k organizaci společenské události. Než se však pustíte do rezervace, je třeba promyslet, pro jaké účely místo vlastně sháníte. Chcete zorganizovat neformální večírek, nebo společné promítání? Mrkněte na následující čtyři místa, která jsou k uspořádání firemní akce jako stvořená.

Než se pustíte do organizace firemní akce
Pokud se rozhodnete uspořádat firemní akci, měli byste myslet hned na několik věcí. První z nich je datum a způsob, jakým dáte o události vědět svým zaměstnancům. Můžete použít klasické papírové pozvánky nebo využít kreativitu HR oddělení a ve spolupráci s ním vytvořit zajímavý newsletter s informacemi o chystaném večírku, přednášce či konferenci.

Další důležitou položkou je také fotograf, který zachytí jedinečné okamžiky z vašeho s kolegy prožitého odpoledne či večera. Zajistěte si fotografa z Prahy, a to s dostatečným předstihem, abyste měli jistotu, že ještě nebude mít plný diář.

V neposlední řadě pak myslete také na catering, ne každý prostor má totiž svou vlastní kuchyň. Proto až budete zasílat poptávku na pronájem konkrétního místa, zeptejte se, zdali můžete využít jejich kulinářských služeb, nebo je třeba objednat cateringové služby.

Město • Moře
Jedná se o kreativní prostor v srdci Holešovic, kde se konají svatby, kuchařské kurzy, ale i firemní večírky. Můžete v něm uspořádat menší pracovní konferenci nebo neformální grilovačku pro svoje zaměstnance.

Velkou výhodou tohoto místa je, že můžete využít jak vnitřní prostory, tak venkovní vnitroblok. Lze si přitom pronajmout celý prostor, nebo jenom jeho část. Město • Moře nabízí k dispozici bar, avšak jídlo si musíte objednat prostřednictvím cateringové služby.

Loď Cargo Gallery
Chcete večírek pojmout trochu netradičně? Zorganizujte jej na lodi! Není totiž nic lepšího než si vychutnat oblíbený drink při pohledu na západ slunce nad stověžatou Prahou. Pro tyto účely je ideální loď Cargo Gallery. Jedná se o jediný plovoucí kulturní sál v centru Prahy, jehož kapacita je až 400 lidí.

Na palubě je pak k dispozici kavárna, letní venkovní terasa s obsluhou a také vnitřní klimatizované prostory. Personál lodě vám může zajistit také kompletní technické a produkční vybavení (v případě, že o něj budete mít zájem).

Robotická vinárna Cyberdog
Pokud chcete svému týmu doslova vyrazit dech a překvapit ho něčím skutečně originálním, pak je robotická vinárna Cyberdog tím správným místem právě pro vás. Tento futuristický objekt Davida Černého slouží jako technologicko-informační centrum, které je spojené s vinárnou a skvěle se hodí jak pro menší firemní setkání, tak pro večerní drink.

Prostor má kapacitu 41 osob a catering je zajištěn z restaurace Trifot. A kdyby vás náhodou zajímalo, jak je to s těmi roboty, tak víno, které budete během večera konzumovat, vám bude servírovat robotická ruka. Vězte, že na takový nevšední zážitek vaši zaměstnanci jen tak nezapomenou.

Boutique Cinema Přítomnost
Některé firmy preferují spíše klidnější formu setkání než bujarý večírek na lodi či v parku. Pro tyto potřeby je možné si zarezervovat butikové kino na Žižkově. Jedná se o funkcionalistický prostor, v němž se snoubí původní architektura s moderním českým designem a květinovými instalacemi. Přímo v kinosále se nachází také příjemné posezení i bar. Díky tomu můžete se svými kolegy zůstat stále pohromadě a nerušeně si užít společné promítání filmu nebo prezentaci firemní strategie.


Autor: TZ, red

Platební morálka živnostníků se zlepšuje

22. září 2021 v 10:52

Na konci června letošního roku mělo v Česku úvěr od bank a nebankovních finančních institucí 141 608 živnostníků. Jejich celkový dluh činil 116,4 miliardy korun, z toho nebyly řádně spláceny pouze 2 miliardy, tedy 1,7 %. Své dluhy nezvládalo řádně splácet 6,5 tisíce živnostníků, o 200 (o 3 %) méně...

Veolia zahajuje topnou sezónu

22. září 2021 v 08:05

S příchodem chladnějšího počasí skupina Veolia Energie zahajuje topnou sezónu. Postupně začala dodávat teplo ve všech regionech. Ve srovnání s minulým rokem je to o pár dní dříve. Během celého léta probíhaly kontroly a opravy i rozsáhlé rekonstrukce potrubí a také další ekologizace a dekarbonizace...

Pražské služby rozšiřují síť svých dobíjecích stanic pro firemní elektrovozy

19. září 2021 ve 21:54

Pražské služby ve spolupráci s Pražskou energetikou proto rozšiřují síť vlastních nabíjecích stanic. Dvě nové dobíjecí stanice byly zprovozněny v areálu Pražských služeb ve Vysočanech. Třetí nabíječku pak získal provoz Nové Mlýny v Praze 1. Do její podoby a umístění tak promluvili i pražští...

Originální menu spárované s pivními speciály, Berky vaří ve Fortelu

15. září 2021 ve 21:30

Smíchovská novinka na gastronomické scéně – restaurace Fortel od pivovaru Staropramen – nabídne exkluzivní menu šéfkuchaře Pavla Berkyho. Od 20. září se bude párovat s pivními speciály Smíchovského výběru. Událost vyvrcholí akcí pro širokou veřejnost 30. září, kdy bude Pavel Berky vařit v otevřené...

Další články
Nahoru