Dnes Neděle - polojasno 17°C
Zítra Pondělí - oblacno 15°C
Neděle 2. 10. 2022
Svátek má Olívie, Galina, Oliver
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Firemní akce v Praze? Poradíme vám ta nejlepší místa
ByznysKomerční sdělení

Firemní akce v Praze? Poradíme vám ta nejlepší místa

Praha je plná atraktivních a originálních míst, která přímo vybízejí k organizaci společenské události. Než se však pustíte do rezervace, je třeba promyslet, pro jaké účely místo vlastně sháníte. Chcete zorganizovat neformální večírek, nebo společné promítání? Mrkněte na následující čtyři místa, která jsou k uspořádání firemní akce jako stvořená.

Než se pustíte do organizace firemní akce
Pokud se rozhodnete uspořádat firemní akci, měli byste myslet hned na několik věcí. První z nich je datum a způsob, jakým dáte o události vědět svým zaměstnancům. Můžete použít klasické papírové pozvánky nebo využít kreativitu HR oddělení a ve spolupráci s ním vytvořit zajímavý newsletter s informacemi o chystaném večírku, přednášce či konferenci.

Další důležitou položkou je také fotograf, který zachytí jedinečné okamžiky z vašeho s kolegy prožitého odpoledne či večera. Zajistěte si fotografa z Prahy, a to s dostatečným předstihem, abyste měli jistotu, že ještě nebude mít plný diář.

V neposlední řadě pak myslete také na catering, ne každý prostor má totiž svou vlastní kuchyň. Proto až budete zasílat poptávku na pronájem konkrétního místa, zeptejte se, zdali můžete využít jejich kulinářských služeb, nebo je třeba objednat cateringové služby.

Město • Moře
Jedná se o kreativní prostor v srdci Holešovic, kde se konají svatby, kuchařské kurzy, ale i firemní večírky. Můžete v něm uspořádat menší pracovní konferenci nebo neformální grilovačku pro svoje zaměstnance.

Velkou výhodou tohoto místa je, že můžete využít jak vnitřní prostory, tak venkovní vnitroblok. Lze si přitom pronajmout celý prostor, nebo jenom jeho část. Město • Moře nabízí k dispozici bar, avšak jídlo si musíte objednat prostřednictvím cateringové služby.

Loď Cargo Gallery
Chcete večírek pojmout trochu netradičně? Zorganizujte jej na lodi! Není totiž nic lepšího než si vychutnat oblíbený drink při pohledu na západ slunce nad stověžatou Prahou. Pro tyto účely je ideální loď Cargo Gallery. Jedná se o jediný plovoucí kulturní sál v centru Prahy, jehož kapacita je až 400 lidí.

Na palubě je pak k dispozici kavárna, letní venkovní terasa s obsluhou a také vnitřní klimatizované prostory. Personál lodě vám může zajistit také kompletní technické a produkční vybavení (v případě, že o něj budete mít zájem).

Robotická vinárna Cyberdog
Pokud chcete svému týmu doslova vyrazit dech a překvapit ho něčím skutečně originálním, pak je robotická vinárna Cyberdog tím správným místem právě pro vás. Tento futuristický objekt Davida Černého slouží jako technologicko-informační centrum, které je spojené s vinárnou a skvěle se hodí jak pro menší firemní setkání, tak pro večerní drink.

Prostor má kapacitu 41 osob a catering je zajištěn z restaurace Trifot. A kdyby vás náhodou zajímalo, jak je to s těmi roboty, tak víno, které budete během večera konzumovat, vám bude servírovat robotická ruka. Vězte, že na takový nevšední zážitek vaši zaměstnanci jen tak nezapomenou.

Boutique Cinema Přítomnost
Některé firmy preferují spíše klidnější formu setkání než bujarý večírek na lodi či v parku. Pro tyto potřeby je možné si zarezervovat butikové kino na Žižkově. Jedná se o funkcionalistický prostor, v němž se snoubí původní architektura s moderním českým designem a květinovými instalacemi. Přímo v kinosále se nachází také příjemné posezení i bar. Díky tomu můžete se svými kolegy zůstat stále pohromadě a nerušeně si užít společné promítání filmu nebo prezentaci firemní strategie.


Autor: TZ, red

Technologie jsou pro naši budoucnost zásadní, řekl Frans Timmermans v diskusi na ČVUT

30. září 2022 v 10:36

Během své návštěvy Česka zamířil Frans Timmermans, výkonný místopředseda Evropské komise pro Zelenou dohodu pro Evropu („Green Deal“), i do Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT. Zde se v pondělí 26. září seznámil s řešeními pro udržitelný a chytrý průmysl vyvíjenými v centru...

innogy přechází jako první ze skupiny MVM do cloudu od SAP

29. září 2022 v 09:49

Energetika v současné době čelí mnoha výzvám. Kromě extrémní volatility cen elektřiny a plynu na světových burzách, tlaku na úspory a bezemisní ekonomiku je nyní klíčová i flexibilita a využití digitálních technologií. innogy se proto rozhodla přepracovat IT podporu svých podpůrných procesů a jako...

V sobotu se koná investiční konference, přednášet budou české investiční hvězdy

26. září 2022 v 19:23

V pražském Hotelu Fitzgerald proběhne 1. října konference zaměřená na investování, a to hned z několika různých pohledů. Na akci, kterou pořádá Value Club společně s generálním partnerem RoboMarkets, vystoupí přední čeští investoři a odborníci. Své know-how bude předávat například Daniel Gladiš...

Žabka v několika pražských prodejnách instalovala zástěny u regálů s pečivem

19. září 2022 v 10:35

Maloobchodní síť prodejen Žabka v pražských prodejnách Žabky na Edenu a v ulicích Legerova a Oblouková aktuálně spustila pilotní projekt instalace zástěny regálů s nabídkou nebaleného pečiva. Cílem je zvýšení hygienických opatření a udržení kvality pečiva od jeho napečení až po samotnou konzumaci...

Od ledna do července přibylo v Česku skoro 15 tisíc živnostníků. Nejvíce za posledních 5 let

10. září 2022 ve 13:04

Od začátku roku do července přibylo v ČR celkem 14 883 živnostníků, což odpovídá nejvyššímu čistému přírůstku podnikatelů během prvních sedmi měsíců od roku 2017. Podnikat v tomto období začalo 43 964 fyzických osob – opět nejvíce od roku 2017 a naopak svou živnost ukončilo 29 081 podnikatelů....

FOKUS optik je hlavním partnerem závodu Prima Run

17. srpna 2022 v 16:01

Tradiční pětikilometrový běh pod taktovkou skupiny Prima, který se letos poběží 20. srpna na pražském Výstavišti, má nového generálního partnera. Stala se jím společnost FOKUS optik, největší síť optik v Česku a na Slovensku.

Řetězec BILLA otevřel novou prodejnu v Kunraticích

7. srpna 2022 v 07:21

Expanze obchodního řetězce BILLA pokračuje. 4. srpna se otevřela nová prodejna v Kunraticích v Ekonomické ulici. Otevření 49. prodejny v Praze patří do letošního plánu expanze a digitalizace prodejen BILLA, na který společnost vynakládá investici ve výši až 1,32 miliard korun. V letošním roce je...

innogy kupuje slovenského výrobce kogenerací TTS Martin

28. července 2022 v 07:38

Energetická skupina innogy dokončila akvizici slovenského výrobce kogeneračních jednotek a záložních zdrojů elektřiny TTS Martin. Firmu ovládá prostřednictvím společnosti Energo TTS, ve které má 80% podíl. Zbylých 20 % drží syn původního vlastníka Ondrej Korec prostřednictvím své firmy. Transakci,...

Další články
Nahoru