Dnes Pátek - skorojasno 13°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 12°C
Sobota 1. 4. 2023
Svátek má Hugo
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Firemní akce v Praze? Poradíme vám ta nejlepší místa
ByznysKomerční sdělení

Firemní akce v Praze? Poradíme vám ta nejlepší místa

Praha je plná atraktivních a originálních míst, která přímo vybízejí k organizaci společenské události. Než se však pustíte do rezervace, je třeba promyslet, pro jaké účely místo vlastně sháníte. Chcete zorganizovat neformální večírek, nebo společné promítání? Mrkněte na následující čtyři místa, která jsou k uspořádání firemní akce jako stvořená.

Než se pustíte do organizace firemní akce
Pokud se rozhodnete uspořádat firemní akci, měli byste myslet hned na několik věcí. První z nich je datum a způsob, jakým dáte o události vědět svým zaměstnancům. Můžete použít klasické papírové pozvánky nebo využít kreativitu HR oddělení a ve spolupráci s ním vytvořit zajímavý newsletter s informacemi o chystaném večírku, přednášce či konferenci.

Další důležitou položkou je také fotograf, který zachytí jedinečné okamžiky z vašeho s kolegy prožitého odpoledne či večera. Zajistěte si fotografa z Prahy, a to s dostatečným předstihem, abyste měli jistotu, že ještě nebude mít plný diář.

V neposlední řadě pak myslete také na catering, ne každý prostor má totiž svou vlastní kuchyň. Proto až budete zasílat poptávku na pronájem konkrétního místa, zeptejte se, zdali můžete využít jejich kulinářských služeb, nebo je třeba objednat cateringové služby.

Město • Moře
Jedná se o kreativní prostor v srdci Holešovic, kde se konají svatby, kuchařské kurzy, ale i firemní večírky. Můžete v něm uspořádat menší pracovní konferenci nebo neformální grilovačku pro svoje zaměstnance.

Velkou výhodou tohoto místa je, že můžete využít jak vnitřní prostory, tak venkovní vnitroblok. Lze si přitom pronajmout celý prostor, nebo jenom jeho část. Město • Moře nabízí k dispozici bar, avšak jídlo si musíte objednat prostřednictvím cateringové služby.

Loď Cargo Gallery
Chcete večírek pojmout trochu netradičně? Zorganizujte jej na lodi! Není totiž nic lepšího než si vychutnat oblíbený drink při pohledu na západ slunce nad stověžatou Prahou. Pro tyto účely je ideální loď Cargo Gallery. Jedná se o jediný plovoucí kulturní sál v centru Prahy, jehož kapacita je až 400 lidí.

Na palubě je pak k dispozici kavárna, letní venkovní terasa s obsluhou a také vnitřní klimatizované prostory. Personál lodě vám může zajistit také kompletní technické a produkční vybavení (v případě, že o něj budete mít zájem).

Robotická vinárna Cyberdog
Pokud chcete svému týmu doslova vyrazit dech a překvapit ho něčím skutečně originálním, pak je robotická vinárna Cyberdog tím správným místem právě pro vás. Tento futuristický objekt Davida Černého slouží jako technologicko-informační centrum, které je spojené s vinárnou a skvěle se hodí jak pro menší firemní setkání, tak pro večerní drink.

Prostor má kapacitu 41 osob a catering je zajištěn z restaurace Trifot. A kdyby vás náhodou zajímalo, jak je to s těmi roboty, tak víno, které budete během večera konzumovat, vám bude servírovat robotická ruka. Vězte, že na takový nevšední zážitek vaši zaměstnanci jen tak nezapomenou.

Boutique Cinema Přítomnost
Některé firmy preferují spíše klidnější formu setkání než bujarý večírek na lodi či v parku. Pro tyto potřeby je možné si zarezervovat butikové kino na Žižkově. Jedná se o funkcionalistický prostor, v němž se snoubí původní architektura s moderním českým designem a květinovými instalacemi. Přímo v kinosále se nachází také příjemné posezení i bar. Díky tomu můžete se svými kolegy zůstat stále pohromadě a nerušeně si užít společné promítání filmu nebo prezentaci firemní strategie.


Autor: TZ, red

ERC Advanced Grant na výzkum inteligentních počítačových systémů

Včera v 10:24

Josef Šivic z Českého institutu informatiky, robotiky a kybernetiky (CIIRC) Českého vysokého učení technického v Praze získal prestižní ERC Advanced grant pro svůj výzkum v oblasti inteligentních počítačových systémů schopných učit se v dynamicky měnícím se...

Studenti se seznámí s daty z Observatoře Pierra Augera

23. března 2023 v 09:00

Ochutnávku dat z největší observatoře zaměřené na studium kosmického záření extrémních energií – Observatoře Pierra Augera – pořádá Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská Českého vysokého učení technického v Praze a Fyzikální ústav Akademie věd ČR. Akce se uskuteční v rámci International...

Praha 18 hledá lidi na úklid veřejných prostranství

22. března 2023 ve 22:44

Pokud si chcete přivydělat a zároveň udělat něco pro své okolí, má radnice Prahy 18 pracovní nabídku. Ta se týká úklidu veřejných prostor v městské části.

Energie online nebo v aplikaci řeší stále více lidí

22. března 2023 v 10:52

Nejprve Covid a nyní energetická krize naučily Čechy více využívat samoobslužné online a mobilní aplikace pro správu energií. Dodavateli innogy za poslední rok přibylo 210 tisíc nových uživatelů samoobsluhy innosvět, což je meziroční nárůst o 40 %. Celkem už innosvět využívá téměř třetina...

CEIP spustil investiční fond zaměřující se na průmyslové podniky v Česku a na Slovensku

9. března 2023 ve 14:47

Investiční společnost Central Europe Industry Partners (CEIP) spustila na území České republiky a Slovenska další investiční fond zaměřující se na rozvoj malých a střední podniků, které se zabývají nejen tradičním průmyslem, jako je například strojírenství, ale také automatizací, letectvím a...

Počet letos zrušených živností se blíží sto tisícům, mohou za to povinné datové schránky

8. března 2023 v 16:10

Podle předběžných údajů v únoru zrušilo živnost 78 042 podnikatelů, což je téměř shodný počet jako za celý loňský rok, kdy podnikání ukončilo 80 163 OSVČ. Od začátku roku 2023 počet ukončených živností přesáhl rekordních 95 000. Důvodem je především povinné zavedení datových schránek a s tím...

innogy zlevňuje elektřinu další skupině zákazníků

7. března 2023 v 08:56

Ceny elektřiny pod stropem budou mít nově také zákazníci innogy se smlouvou na dobu neurčitou. Dodavatel přizná zákazníkům s produktem elektřina Standard speciální slevu, která jim sníží cenu komodity pod cenový strop stanovený vládou. Opatření platí pro tyto zákazníky zpětně od 1. března 2023 až...

innogy zlevňuje pod cenový strop i elektřinu

28. února 2023 v 08:09

Po zemním plynu dodavatel energií innogy zlevňuje pod vládou stanovený cenový strop také dodávky elektřiny. V rámci nového podstropového produktu Start 15 innogy nabízí nižší ceny elektřiny na 15 měsíců. Nový ceník začne platit od 1. března.

Další články
Nahoru