dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - oblacno
4°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
5°C
Pražský sport

Finále Sparta vs. Plzeň – bezpečnostní opatření

Pražská policie chystá v souvislosti s dnešním fotbalovým utkáním finále Poháru České pošty mezi celky FC Viktoria Plzeň a AC Sparta Praha bezpečnostní opatření.

Na tomto opatření se bude podílet asi 550 policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, oddělení služební kynologie a v neposlední řadě i policisté ze speciální a krajské pořádkové jednotky.

V rámci dohledu nad silničním provozem a veřejným pořádkem bude policistům pomáhat asi padesátka strážníků Městské policie Praha a pracovníci bezpečnostních agentur. Situaci bude monitorovat i policejní vrtulník.

Policisté již několik dní monitorují pohyb fanoušků obou celků na území metropole. V souvislosti s tímto fotbalovým utkáním připravuje pražská policie adekvátní bezpečnostní opatření.

Policisté budou v součinnosti s plzeňskými kolegy a strážníky Městské policie hl. m. Prahy prioritně zajišťovat dohled nad bezpečností a plynulostí silničního provozu, monitorovat příjezd fanoušků do metropole a jejich pohyb po Praze a doprovázet vytipované skupiny na stadion. Ten bude pro fanoušky otevřen od sedmnácti hodin a patnácti minut.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru