dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Filmová pohodička u Vltavy, Výletní kino na smíchovské náplavce startuje
Lehátka a sedačky pro diváky už čekají. Foto: archiv

Filmová pohodička u Vltavy, Výletní kino na smíchovské náplavce startuje

Dnes večer začíná fungovat Výletní kino na smíchovské náplavce. Ve 22 hodin startuje promítání latinskoamerického filmu Divoké historky. K uvítání připravil smíchovský Wine Food Market lahodné menu. Výběr filmů bude během celého léta pestrý, hraje se od čtvrtka do pondělí. Program sestavuje Aerofilms. 

Lístky na jednotlivá promítání stojí 100 korun, při zakoupení v předprodeji přes portál  GOOUT.cz je sleva 30 korun z ceny. Ke kinu se dostanete po pěti minutách chůze od Železničního či Palackého mostu nebo přívozem z Výtoně.

Od 18 hodin bude mít každý návštěvník Náplavky možnost zapůjčení lehátek od Brother and Duck, pytlů a sedátek Fatboy, případně i dalších židliček z produkce Wiesner Hager.

Přímo na místě je možno také zakoupit stylový výletní pásek, který slouží jako permanentní vstupenka na jeden měsíc s výhodami a slevou na lehátka a sedátka, která se pronajímají od 30 do 50 korun podle typu.

„Pokud je řeč o čerstvosti, bude každý z filmů provázen kvalitní gastronomií, kdy si diváci budou moci vychutnat speciality od předních pražských bister a restaurací,” zvou provozovatelé k návštěvě letního kina.

Veškerý program bude uváděn na facebookovém profilu Výletního kina: https://www.facebook.com/vyletnikino.cz nebo na stránkách vyletnikino.cz. 


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru