Dnes Pondělí - skorojasno 26°C
Zítra Úterý - prehanky-dest 27°C
Pondělí 2. 10. 2023
Svátek má Olívie, Galina, Oliver
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Byznys

Festivalová online video platforma COLOURS.TV byla spuštěna

Organizátoři jubilejního 20. ročníku mezinárodního multižánrového hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se koná 19. až 22. července v Ostravě, oznámili spuštění online platformy, která nabídne pohled do zákulisí festivalu. Chybět nebudou rozhovory s účinkujícími, praktické tipy pro návštěvníky nebo archiv přednášek mezinárodního diskusního fóra Meltingpot. Veškerý obsah je k dispozici zdarma.

O pravidelný přísun praktických informací přímo z terénu se postará Janek Rubeš, známý z internetového pořadu Honest Guide. Návštěvníci se tak mohou těšit na informace týkající se příjezdu na festival, na tipy na nejlepší jídlo, co dělat mimo festivalový areál nebo jaká festivalová zákoutí určitě neminout.

Moderátor Čestmír Strakatý nabídne sérii rozhovorů s osobnostmi letošního Meltingpotu v oblíbeném rozhovorovém formátu.

Hudební fanoušci se mohou těšit na rozhovory s umělci, pohledy do backstage a záznamy nezapomenutelné atmosféry. Nadšenci Meltingpotu pak budou mít možnost sledovat živý přenos z Global stage a dodatečně si také přehrát debaty z Gamechangers stage a Livingstone stage.

Colours.TV najdete na této adrese: www.colours.tv.

Na webové stránce Colours.tv je již nyní k dispozici rozsáhlý archiv videí. V rámci příprav na čtyři dny v Ostravě je možné shlédnout videa #jedunacolours, které odhalují, na co se v programu nejvíc těší české hvězdy.

Milovníky Meltingpotu potěší archiv přednášek a debat z předešlých ročníků a také unikátní videoknihovna osobních výpovědí světových osobností Voices of Meltingpot. Letošní oslavy 20. ročníku Colours of Ostrava podtrhne archiv historických aftermovie.

Letošní i historický archiv bude k dispozici i po skončení akce, návštěvníci akce, ale i ti, kteří se letos do Ostravy nemohli vydat, si tak budou moci užívat svět nejbarevnějšího festivalu v republice po celý rok. Veškerý obsah je přístupný zdarma.


Autor: puc

Soutěž EY Podnikatel roku 2023 hlavního města Prahy a Středočeského kraje spustila nominační fázi

8. září 2023 v 11:15

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila devatenáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo...

Fakulta dopravní ČVUT v Praze podepsala nové strategické partnerství se společností SITA

8. září 2023 v 08:22

Ve středu 6. září byla podpisem partnerství mezi společností SITA a Fakultou dopravní ČVUT v Praze obnovena spolupráce zaměřená jak na vzdělávání nových odborníků, tak i na projektové záměry v oblasti letecké dopravy.

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

29. srpna 2023 v 07:28

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu...

Další články
Nahoru