Dnes Středa - oblacno 13°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 12°C
Středa 12. 6. 2024
Svátek má Antonie
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

Festivalová online video platforma COLOURS.TV byla spuštěna

Organizátoři jubilejního 20. ročníku mezinárodního multižánrového hudebního festivalu Colours of Ostrava, který se koná 19. až 22. července v Ostravě, oznámili spuštění online platformy, která nabídne pohled do zákulisí festivalu. Chybět nebudou rozhovory s účinkujícími, praktické tipy pro návštěvníky nebo archiv přednášek mezinárodního diskusního fóra Meltingpot. Veškerý obsah je k dispozici zdarma.

O pravidelný přísun praktických informací přímo z terénu se postará Janek Rubeš, známý z internetového pořadu Honest Guide. Návštěvníci se tak mohou těšit na informace týkající se příjezdu na festival, na tipy na nejlepší jídlo, co dělat mimo festivalový areál nebo jaká festivalová zákoutí určitě neminout.

Moderátor Čestmír Strakatý nabídne sérii rozhovorů s osobnostmi letošního Meltingpotu v oblíbeném rozhovorovém formátu.

Hudební fanoušci se mohou těšit na rozhovory s umělci, pohledy do backstage a záznamy nezapomenutelné atmosféry. Nadšenci Meltingpotu pak budou mít možnost sledovat živý přenos z Global stage a dodatečně si také přehrát debaty z Gamechangers stage a Livingstone stage.

Colours.TV najdete na této adrese: www.colours.tv.

Na webové stránce Colours.tv je již nyní k dispozici rozsáhlý archiv videí. V rámci příprav na čtyři dny v Ostravě je možné shlédnout videa #jedunacolours, které odhalují, na co se v programu nejvíc těší české hvězdy.

Milovníky Meltingpotu potěší archiv přednášek a debat z předešlých ročníků a také unikátní videoknihovna osobních výpovědí světových osobností Voices of Meltingpot. Letošní oslavy 20. ročníku Colours of Ostrava podtrhne archiv historických aftermovie.

Letošní i historický archiv bude k dispozici i po skončení akce, návštěvníci akce, ale i ti, kteří se letos do Ostravy nemohli vydat, si tak budou moci užívat svět nejbarevnějšího festivalu v republice po celý rok. Veškerý obsah je přístupný zdarma.


Autor: puc

PVK: Aktivně přispíváme svými projekty k plnění klimatického plánu Prahy

5. června 2024 v 17:31

Hlavní město Praha přijalo v roce 2019 přelomové usnesení, ve kterém se město dobrovolně zavázalo začít aktivně sledovat a postupně snižovat své přímé i nepřímé emise oxidu uhličitého (CO2). Město tím oficiálně vyhlásilo svůj klimatický závazek snížit emise CO2 o 45 % do roku 2030 ve srovnání...

Testbed jako brána do inovací. Den otevřených dveří představil příklady digitalizace z praxe

4. června 2024 v 11:50

Trendy, vize, technologické inovace i praktická řešení pod taktovkou Průmyslu 4.0 vyvíjená v prostředí průmyslových testbedů. To byla témata Dne otevřených dveří pro Průmysl 4.0, akce, která ve středu 29. května otevřela ředitelům a manažerům výrobních podniků prostory RICAIP Testbedu Praha na...

Do dozorčí rady VIG byli nově zvoleni Kulhánek, Machačová, Simhandl a Svoób

2. června 2024 v 17:12

V pátek 24. května se ve Wiener Stadthalle konala 33. řádná valná hromada společnosti VIENNA INSURANCE GROUP AG Wiener Versicherung Gruppe (VIG).Jedním z bodů byla i volby do dozorčí rady.

Na veletrh Expo Real míří opět ve společné expozici Praha, Ostrava i Moravskoslezský kraj

27. května 2024 v 11:55

Prestižní developerský veletrh Expo Real se uskuteční ve dnech 7. až 9. října 2024 v německém Mnichově. Prezentují se na něm desítky tisíc účastníků z více jak 70 zemí světa, což jej řadí mezi světově nejvýznamnější investiční veletrhy. Ostrava, Moravskoslezský kraj a Praha se této prestižní a...

Další články
Nahoru