Dnes Čtvrtek - jasno 13°C
Zítra Pátek - zatazeno 9°C
Čtvrtek 13. 6. 2024
Svátek má Antonín
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Festival VILOmeniny přinese malým i větším hrdinům divadlo, koncerty a spoustu zábavy
19 lis
21 lis
Pro děti
S Malým divadlem z Českých Budějovic zjistíte, jak Karkulka vrací úder. Foto: VILOmeniny

Festival VILOmeniny přinese malým i větším hrdinům divadlo, koncerty a spoustu zábavy

19. 11. 2021 - 21. 11. 2021
Geisslers Hofcomoedianten pořádají o víkendu 19. až 21. listopadu VILOmeniny, divadelní festival pro malé i větší hrdiny. Děti se celý víkend mohou těšit na představení a koncerty, užít si venkovní bojovku, nebo se zúčastnit výtvarných dílen v šapitó.

V pátek program zahájí Filharmoniště, které představí klasickou hudbu nejmenším dětem. Večer si pak malí i velcí užijí koncert kapely Hm…

Sobotu plnou zábavy zahájí Body Voice Band s veselou pohádkou Potmězvuk, odpoledne pak Toy machine přinese loutkovou pohádku Eliška a jiné královny inspirovanou úspěšnými ženami. Taneční studio Light myslelo jak na menší děti, kterým je určená tanečně-divadelní inscenace Kdo nepracuje – ať nejí, tak i na větší, kterým texty Václava Havla přiblíží taneční vystoupení Republika na nás čeká.

Neděle přinese tradiční příběhy netradiční formou, nejprve přijde s Divadlem DNO Janáčkova Liška Bystrouška, poté spolu s Malým divadlem z Českých Budějovic zjistíte, jak Karkulka vrací úder. Na závěr nabitého víkendu pak zahraje kapela Mládí.

V sobotu a neděli se koná venkovní bojovka VILAmovánky, při níž děti splní úkoly a stanou se hrdinou. Po celý víkend budou v šapitó výtvarné dílny přímo na míru tomu, co se právě odehrálo v divadle. Ve vnitřní herničce s Hračkotékou si děti v klidu a teple mohou vyzkoušet super hračky a k vidění tam bude animovaný film Takt a tón.

Program pro děti se koná od 19. do 21. listopadu v Divadle VILA Štvanice a jeho okolí.


Autor: TZ, red

Pohádky na Dvorečku: Pohádka pro Dášenku

Dnes ve 14:34

Praha 9 zve děti, rodiče i prarodiče na pohádky pro nejmenší. Pohádky na Dvorečku jsou zdarma a začíná se v 16 hodin. Hraje se v Jandově 4, v Praze 9.

Pro nejmenší v Praze 9: Pohádka a workshop

Dnes v 11:26

Praha 9 připravila pro děti, rodiče i prarodiče další ročník Pohádek pro nejmenší. Pohádky jsou zdarma a začíná se v 16 hodin.

Letní scéna Prahy 10: Diskotéka na kolečkách

Dnes v 07:07

Rodinný program na kolečkových bruslích pro děti i rodiče v neděli 16. června v 16 hodin na Korzu Skalka. Přijďte se naučit základy bruslení a vyzkoušet si tančení na bruslích nebo jiných vozítkach podle vlastního výběru.

Hurá na prázdniny s indiány

Včera v 09:51

Poslední dny před koncem školního roku si děti mohou užít s indiány. Od 15 hodin budou připraveny indiánské týpí, workshop bubnování, malování na obličej indiánskými styly.

Letní scéna Prahy 10 v Heroldových sadech

11. června 2024 v 19:27

Dílničky pro děti a divadlo. V Heroldových sadech se koná Letní scéna Prahy 10.

Letní scéna Prahy 10 na Skalce

10. června 2024 ve 20:49

V parčíku u Aldašínské se koná program pro děti i dospělé. Tento týden jsou připraveny Automat na filmy a Diskotéka na kolečkách.

Praha 2: Den prevence

10. června 2024 ve 12:29

Přijďte se pobavit a dozvědět se o prevenci kriminality a krizových situací! Čekají vás hry, zábava a spousta skvělých nápadů, jak smysluplně trávit volný čas sportem, kreativními aktivitami a učením.

Den s Policií ČR, vstup je zdarma

9. června 2024 v 10:59

V sobotu 15. června se mohou návštěvníci od 10 do 16 hodin těšit na množství vystavené policejní techniky a ukázky činností policistů. Návštěvníci budou mít příležitost si prohlédnout celý vozový park, nahlédnout do speciálního vozidla sloužícího k přepravě koní, nebo štábního vozidla Speciální...

Fotbalový den na Stodůlkách

8. června 2024 v 07:02

Den plný fotbalu v sobotu 15. června. Můžete se těšit na fotbalové zápasy všech kategorií, sportovní soutěže pro děti i rodiče, plno jídla a pití, skákací hrad pro děti, hudební vystoupení pod taktovkou Barik Bandu. Více na www.sokolstodulky.cz.

Navštivte Dobrodružné hřiště Na Kocínce

7. června 2024 v 16:58

V neděli 9. června v 16 hodin se budou moci zájemci seznámit s provozem Dobrodružného hřiště Na Kocínce v Praze 6.

Pohádkový Čimický háj

6. června 2024 v 15:21

Akce se koná v sobotu 8. června od 10 hodin a je zdarma.

Běžecký závod v Dolních Počernicích

4. června 2024 v 07:26

Závod se koná v zámeckém parku v soboru 8. června. Během celého dne si můžete spolu se svými dětmi prohlédnout policejní techniku, výstroj mnoha policistů a vyzkoušet různé policejní činnosti.

Pohádky na Dvorečku: Plaváček

4. června 2024 ve 04:30

Praha 9 zve děti, rodiče i prarodiče na pohádky pro nejmenší. Pohádky na Dvorečku jsou zdarma a začíná se v 16 hodin. Hraje se v Jandově 4, v Praze 9.

Další články
Nahoru