dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Pražská kultura

Festival Tanec Praha vstupuje do své třetí části

Mezinárodní festival současného tance a pohybového divadla Tanec Praha vstupuje do své další části, ve které se představí mladí nadějní tanečníci a choreografové i stálice na mezinárodním tanečním nebi.

V pondělí 6. a v úterý 7. června čekají diváky Ponce tři kratší díla mladých umělců pojmenovaná Dance News 1. Tento večer se představí Francesca Foscarini, výrazná postava mladé italské taneční scény, která ve spolupráci se slavnou izraelskou choreografkou Yasmeen Godder vytvořila sólo GUT GIFT. Druhým mikropředstavením bude autorské sólo Korejky Heamin Jung – držitelky titulu Nejlepší tanečnice na posledním Mezinárodním choreografickém festivalu v Soulu.

Více informací najdete na www.tanecpraha.cz.  Vstupenky na všechna představení v Praze zakoupíte v pokladně divadla PONEC, na www.tanecpraha.cz a www.gouout.cz

TANEC PRAHA 2016 – HLAVNÍ PROGRAM V PRAZE

6. + 7. 6. | 20:00 | PONEC – divadlo pro tanec | Dance NEWs I
Francesca Foscarini (IT)/ Yasmeen Godder (IL): GUT GIFT

Heamin Jung (KR): Act%
Dan Canham (UK): 30 Cecil Street

9. + 10. 6. | 20:00 | PONEC – divadlo pro tanec
Anton Lachky Company (BE): Side Effects

13. + 14. 6. | 20:00 | PONEC – divadlo pro tanec | Dance NEWs II
GN | MC Guy Nader | Maria Campos (ES): TIME TAKES THE TIME TIME TAKES
Carmen Fumero & Miquel Ballabriga (ES): …Eran Casi Las Dos
Kubuk Danza / David Guerra (ES): Outline

16. + 17. 6. | 20:00 | PONEC – divadlo pro tanec
Ann Van den Broek / WArd / waRD (NL/BE): The Black Piece

20. 6. | 20:00 | PONEC – divadlo pro tanec
Jone San Martin / Josh Johnson / William Forsythe (DE/ES): Legítimo / Rezo

22. + 23. 6. | 20:00 | Hudební divadlo Karlín | UDÁLOST SEZONY
Israel Galván (ES): La Curva

TANEC PRAHA 2016 – DOPROVODNÝ PROGRAM V PRAZE

8. 6. | 18:00 | Náměstí Míru | VEN.ku TANCI
Tančírna | Swing na Míráku

15. 6. | 18:00 | Vítězné Náměstí | VEN.ku TANCI
Tančírna | Tango na Kulaťáku

18.6. | 18.6. Vítězné Náměstí | VEN.ku TANCI

Kubuk na Kulaťáku

19. 6. | 18:00 | U Letenského zámečku | VEN.ku TANCI
Los INnato (CS): Etérea

19. 6. | 18:45 | U Letenského zámečku | VEN.ku TANCI
Los INnato (CS) – workshop pro širokou veřejnost

19. 6. | 20:30 | střecha Parking Centrum | VEN.ku TANCI

Still House / Dan Canham (UK): Of Riders & Running Horses

21. 6. | 10:30 | PONEC – divadlo pro tanec | TANEC PRAHA STUDENTŮM | Workshop a diskuze

Jone San Martin / Josh Johnson (DE/ES/USA): Forsythe's improvisation technologies 

21. 6. | 20:00 | PONEC – divadlo pro tanec | Filmová projekce
Intermezza FTF / ISRAEL GALVÁN (R: Maria Reggiani) 

22. 6. | 16:30 | Piazzetta ND | VEN.ku TANCI 

Tančírna | Flamenco na Piazzettě


Další články
Nahoru