dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
pozítří
Pátek - oblacno
4°C
Víkendové tipy

Festival řemeslných workshopů: Vyzkoušej si, zažij si

Během festivalu řemeslných workshopů 13. a 14. května si na vlastní kůži budete moci od 9 do 17 hodin vyzkoušet tradiční i méně známá řemesla.

Již po třetí se budete moci na Novoměstské radnici přesvědčit, že na dobře zvládnuté řemeslo je radost pohledět a pořekadlo „zlaté české ručičky“ není jen prázdný pojem. 

Novoměstská radnice ve spolupráci s odbornými středními školami, učilišti, řemeslníky a řemeslnými spolky zaplní své historické prostory více jak 30 řemeslnými workshopy.

Festival je určen všem, kdo mají zájem o řemeslné obory a rádi si prakticky vybraná řemesla vyzkouší.

Z jakých řemeslných workshopů si budete moci vybírat se dozvíte ZDE.

V ceně vstupného je většina řemeslných workshopů, včetně materiálu a odborného dohledu.

Většina z řemeslných stanovišť bude po zaplacení vstupného zdarma. Některé řemeslné workshopy vyžadující složitější přípravu a materiál budou za poplatek, který není zahrnut v ceně vstupného a platit se bude u daného stanoviště zvlášť.

Plné vstupné 80 korun, snížené (senioři, studenti) 50 korun, rodinné 150 korun.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru