dnes
Sobota - oblacno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Festival Pojď dál začne slaňováním Nuselského mostu, vyrcholí koncerty na Vyšehradě
Festival začne slaňováním Nuselského mostu na vozíku. Foto: The Tap Tap

Festival Pojď dál začne slaňováním Nuselského mostu, vyrcholí koncerty na Vyšehradě

Jednodenní festival Pojď dál, který každoročně organizuje kapela The Tap Tap, zapsaný spolek TAP a Jedličkův ústav, se bude v sobotu 7. května konat na dvou místech. Začne adrenalinovým dopolednem v parku Folimanka, jehož součástí bude slaňování Nuselského mostu na invalidním vozíku a pokračovat bude hudebním podvečerem v areálu Jedličkova ústavu na Vyšehradě.

Na Folimance budou od 11 hodin občerstvení a zábavná stanoviště pro děti. Posádka převozní sanitky předvede ukázky první pomoci. Záchranné akce, slanění a hasičskou techniku předvede posádka hasičského sboru.

V 15 hodin vyrazí průvod do areálu Jedličkova ústavu, kde budou od 16 hodin následovat koncerty cimbalové muziky Tomáše Balcara, Tam Tam Batucady a The Tap Tap, se kterými vystoupí Janek Ledecký a další hosté.

Kapela The Tap Tap kromě osvědčených hitů představí i nové skladby z divadelní hry Nefňuka a připravovaného nového CD.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Další články
Nahoru