dnes
Pondělí - prehanky-snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
11°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Tip na neděli: Festival Hudba s párkem a hořčicí rozezní zahradu bývalé celnice u metra Vltavská
Na festivalu vystoupí i kapela Neue mädchen. Foto: facebook

Tip na neděli: Festival Hudba s párkem a hořčicí rozezní zahradu bývalé celnice u metra Vltavská

Po velkém úspěchu loni zrozeného hudebního festivalu s názvem Hudba s párkem a hořčicí je tu letošní pokračování v neděli 17. srpna.

Loni měl velký úspěch, tuto neděli bude mít hudební festival Hudba s párkem a hořčicí pokračování. Akce začíná v 15 hodin v zahradě bývalé drážní celnice u stanice metra Vltavská.

Jaké skupiny letos vystoupí? Nesoulad, budějovická Epy de Mye, Neue Mädchen, Esence a jako zlatý hřeb festivalu pražští Eggnoise. Organizátoři festivalu připravili zajímavý doprovodný program. Výtvarné dílny a hry, tetování jaguou a další aktivity.

Kde se festival koná:

mapka-festival

Proč se festival jmenuje Hudba s párkem a hořčicí? Důvod je prozaický. Vstupenka za 140 korun opravňuje každého návštěvníka ke konzumaci jednoho párku s hořčicí a půllitru piva. „A samozřejmě libovolného množství hudby,“ směje se zakladatelka festivalu Zuzana Špalová. Děti do 15 let mají vstup zdarma.


České fetiše pomohou pražským bezdomovcům

1. listopadu 2017 v 16:30 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Lidé bez domova, kteří prodávají časopis Nový prostor, letos na Vánoce nabídnou svým čtenářům a příznivcům krom časopisu i knihu. Půjde o druhý výběr fejetonů Jana Sterna nazvaný Česko je hezko. Prodejci Nového Prostoru začnou knihu prodávat 1. listopadu. Jsou jejím výhradním distributorem, jinde...

Další články
Nahoru