dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - skorojasno
5°C
pozítří
Pondělí - jasno
4°C
Pražská kultura

Festival outdoorových filmů v Radotíně

V radotínském kině se od 22. do 25. listopadu uskuteční přehlídka outdoorových filmů. Filmové spektrum zahrnuje snímky dobrodružné, extrémní, adrenalinové, cestopisné, i se sportovní tématikou.

V úterý 22. listopadu v 18 hodin začne vystoupením místního tanečního souboru Fantasy Dance Center Praha a promítáním komponovaného filmu Himalaya Treking Expedition – Langatang – Armageddon spojené s besedou s Jiřím Kráčalíkem, účastníkem expedice do Himaláje.

Za vstupné na slavnostní zahájení zaplatíte 100 korun, za ostatní bloky 70 korun (vždy od 17.30 a 20 hodin).

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji v pokladně kina (Na Výšince 875, Praha-Radotín) nebo on-line na www.kinoradotin.cz.


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru