dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Víkendové tipy

Festival Ostrava v Praze uzavře v neděli Večeře s příchutí vraždy

Neděle 15. listopadu je posledním dnem divadelní přehlídky Ostrava v Praze. Diváci se mohou těšit hned na dvě inscenace.

Od 15 hodin pobaví ironické Rozhovory s astronauty. Úspěšná tragikomedie o chudých holkách ze Šlohenska, které si jezdí do Všeněcka vydělat na cestu do Fanglie, bude k vidění ve Zkušebně Divadla na Vinohradech.

Závěrečné velké finále bude od 19 hodin patřit dramatizaci bestselleru současného nizozemského spisovatele a herce Hermana Kocha Večeře. Na rodinnou večeři s příchutí vraždy pozve diváky do Divadla na Vinohradech soubor činohry NDM.

Vstupenky v ceně od 180 korun je možné zakoupit v pokladnách divadel a na webových stránkách www.ostravavpraze.eu. Další informace na www.facebook.com/festivalostravavpraze.

Divadelní přehlídka Ostrava v Praze nabízí od 4. listopadu pražskému publiku jedinečnou možnost seznámit se s tím nejlepším z aktuální tvorby všech klíčových ostravských divadel od opery, přes činohru až po loutkové divadlo.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru