dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Festival evropských delikates zve na sýry, paštiky, šneky, pivní speciály a další pochoutky
Foto: Novoměstská radnice

Festival evropských delikates zve na sýry, paštiky, šneky, pivní speciály a další pochoutky

Milovníci dobrého jídla a vína si přijdou na své na festivalu evropských delikates, který se koná v sobotu 3. října v historických prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze 2.

Ochutnáte nebo zakoupíte sladké i slané lahůdky z Francie, Itálie, Belgie, Slovinska a dalších zemí EU. Chybět nebudou ani domácí speciality z Čech.

Bohatou nabídku delikates v podobě lahodných sýrů, salámů, klobás, paštik, pralinek či francouzských šneků doplní vína a pivní speciály, bez kterých by gurmánský zážitek nebyl úplný.

Vstup zdarma, otevřeno od 10 do 18 hodin.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru