dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - polojasno
3°C
Festival Barevná devítka bude opět v rytmu salsy, balkánského folklóru i exotických tanců
Vystoupení na festivalu Barevná devítka. Foto: archiv

Festival Barevná devítka bude opět v rytmu salsy, balkánského folklóru i exotických tanců

Závěr léta bude patřit multikulturnímu festivalu Barevná devítka. Přehlídka hudby, folkloru, tance a gastronomických lahůdek z celého světa se koná v sobotu 26. srpna v parku Podviní v Praze 9. Vystoupí zástupci světové world music jako čínská zpěvačka Feng Jun Song, latinskoamerická skupina Encuentro, romská kapela Terne Čhave, či africký taneční soubor BIJOU CAMARA & GUINEE TOUMBOUI a další.

Letos poprvé odstartuje festivalové dění již v poledne a umožní tak návštěvníkům poobědvat exotické speciality a tradiční pokrmy z dalekých zemí. Vstup na akci je zdarma.

barevna9-2016-03-nahled

 

Ochutnávka gastronomie z Evropy i exotických zemí
Kulturní zážitek doplní pestrá nabídka tradičních jídel a pochutin z mnoha zemí světa. Ochutnat tak budete moci rakouské pivní speciality, srbskou pljeskavici, mexickou zmrzlinu, lahůdky z Konga, chillská vína či kubánské koktejly.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru