dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražský sport

Festival Après Ski Praha

Festival Après ski Praha otevře dnes zimní sezónu náplavce Rašínova nábřeží. Návštěvníci festivalu se od odborníků dozvědí informace o nadcházející zimní sezóně, děti si zalyžují na jedné ze dvou sjezdovek a všichni se mohou zúčastnit některé z her. Nebudou chybět soutěže o ceny. Vstup a program jsou zdarma.

Pro příchozí je připravena řada stánků ze zimním oblečením, vybavením, speciální výživou a poradenství a servis.

Novinkou letošního ročníku je celodenní talkshow. Kromě zimního oblečení, helem, nebo lyží a snowboardů najdou návštěvníci ve stáncích také školu domácího servisu, mohou se poradit, jak vybrat správnou velikost a typ helmy pro sebe i pro děti.

Festival se koná 29. a 30. listopadu na náplavce Rašínova nábřeží. V sobotu potrvá od 10 do 18 hodin, v neděli od 11 do 17 hodin. Vstup je zdarma.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru