dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Advent v Praze

Farmářské Vánoce a soutěž stromečků

Radnice Prahy 13 zve všechny děti z městské části i jejich rodiče na zábavný předvánoční program nazvaný Farmářské Vánoce, který se uskuteční v pondělí 1. prosince od 16 hodin na Slunečním náměstí (u stanice metra Hůrka) pod záštitou starosty Prahy 13 Davida Vodrážky.

V úvodu akce budou vybrány a oceněny nejkrásněji ozdobené vánoční stromky mateřských škol.

Už dopoledne v 10 hodin totiž každá z mateřských škol Prahy 13 dostane na Slunečním náměstí svůj stromek, který děti se svými učitelkami ozdobí. Po vyhlášení těch nejhezčích budou stromečky dopraveny do školek, kde se stanou součástí vánoční výzdoby.

Na programu akce budou dále soutěže s vánoční tematikou, písničky, zábavné scénky, rozdávání dárků a vystoupení zpěvačky Heidi Janků. 

Farmářské Vánoce budou současně slavnostní tečkou za letošními farmářskými trhy, které se na Slunečním náměstí konaly od konce března každé pondělí. Také poslední farmářské tržiště 1. prosince nabídne čerstvé produkty od 8 hodin po celý den.


U stánků se budou rozdávat zbytky ze štědrovečerních stolů

19. prosince 2016 v 10:21

Platforma Studentské hnutí za solidaritu a kolektiv Studenti Pomáhají společně organizují akci Vánoce společně, která se uskuteční 25. prosince od 13 do 19 hodin v Praze na náměstí Jiřího z Poděbrad, Strossmayerově náměstí a ve Vrchlického sadech.

Tamchynová: Sedm věcí, které bychom neměli o Vánocích rozhodně dělat

18. prosince 2016 v 08:24

Vánoce jsou sice svátky klidu a míru, nicméně, jak všichni víme, jsou prošpikovány honičkou a stresem. Chceme mít vše navoněné, nazdobené, čisté, dárky pěkně zabalené atd. se vším si dávám dost práce a je jedno, jak dlouho se na svátky připravujeme. Stejně se každoročně přistihneme při tom, že...

Další články
Nahoru