dnes
Pondělí - jasno
18°C
zítra
Úterý - zatazeno
19°C
pozítří
Středa - zatazeno
24°C
Farmářské trhy na Tylově náměstí budou pokračovat i v říjnu. S novým provozovatelem
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Foto: Facebook Farmářské trhy Tylák

Farmářské trhy na Tylově náměstí budou pokračovat i v říjnu. S novým provozovatelem

V neděli 30. září skončí provozování farmářského trhu na Tylově náměstí pro firmu Farma market, která trhy provozovala od března letošního roku. Rada městské části Praha 2 se rozhodla náměstí ještě před vánočními trhy oživit a stánky pronajmout od 1. do 31. října.

K dohodě o ukončení nájmu části pozemku na Tylově náměstí k provozování farmářských trhů došlo 7. září po dohodě s jednatelem firmy Farma market. „Jednání o ukončení provozování trhů bylo vyvoláno anketou o spokojenosti občanů s trhy, která proběhla na základě výzvy v Novinách Prahy 2,“ řekl Jan Korseska (ODS).

Rada městské části pověřila místostarostu pro oblast správy majetku Michaela Grundlera (TOP 09), aby pronajal stánky pro prodej farmářských produktů ještě na 29 dní jinému nájemci či nájemcům.

„Trhy se zachovají v období mezi ukončením smlouvy s firmou Farma market, s. r. o., a ukončením sezóny farmářských trhů. Od 23. listopadu tu budou pokračovat vánoční trhy, které máme v Praze 2 vyhlášené,“ uvedl Michael Grundler.


Praha 15: Přijďte zavzpomínat na padlé a umučené obyvatele Hostivaře a Horních Měcholup

Dnes v 19:56

Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, Oblastní výbor Praha 15, zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé a umučené obyvatele Hostivaře a Horních Měcholup v době německé nacistické okupace v letech 1939–1945.

Máte Nápad pro Šestku? Pošlete jej na radnici

Dnes v 07:00

Od 15. dubna do 2. června 20 hodin mohou zájemci podávat své návrhy a nápady, jak vylepšit veřejný prostor na území Prahy 6. Realizace projektů je plánována na rok 2020. V rozpočtu bude na projekt vyčleněno pět milionů korun, z nichž tři jsou určené na takzvané velké projekty s cenou od 400 tisíc...

Do Stodůlek za ptačím zpěvem

Včera v 06:56

Česká společnost ornitologická zve milovníky ptactva a přírody, aby pod vedením zkušených ornitologů uvítali a oslavili návrat ptačího zpěvu do naší krajiny i krásu jarní přírody.

Další články
Nahoru