dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - zatazeno
14°C
Farmářské trhy na Tylově náměstí budou pokračovat i v říjnu. S novým provozovatelem
Foto: Facebook Farmářské trhy Tylák

Farmářské trhy na Tylově náměstí budou pokračovat i v říjnu. S novým provozovatelem

V neděli 30. září skončí provozování farmářského trhu na Tylově náměstí pro firmu Farma market, která trhy provozovala od března letošního roku. Rada městské části Praha 2 se rozhodla náměstí ještě před vánočními trhy oživit a stánky pronajmout od 1. do 31. října.

K dohodě o ukončení nájmu části pozemku na Tylově náměstí k provozování farmářských trhů došlo 7. září po dohodě s jednatelem firmy Farma market. „Jednání o ukončení provozování trhů bylo vyvoláno anketou o spokojenosti občanů s trhy, která proběhla na základě výzvy v Novinách Prahy 2,“ řekl Jan Korseska (ODS).

Rada městské části pověřila místostarostu pro oblast správy majetku Michaela Grundlera (TOP 09), aby pronajal stánky pro prodej farmářských produktů ještě na 29 dní jinému nájemci či nájemcům.

„Trhy se zachovají v období mezi ukončením smlouvy s firmou Farma market, s. r. o., a ukončením sezóny farmářských trhů. Od 23. listopadu tu budou pokračovat vánoční trhy, které máme v Praze 2 vyhlášené,“ uvedl Michael Grundler.


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Dnes v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Dnes v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru