dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Zpravodajství

Farmářské trhy na Kulaťáku budou pokračovat, smlouva prodloužena o pět let

Vedení Prahy 6 se rozhodlo navázat na úspěšnou spolupráci se spolkem Farmářské trhy, se kterým již od roku 2012 realizuje populární Farmářské trhy na Kulaťáku na Vítězném náměstí. Prodloužily proto spolu smlouvu o dalších 5 let.

Na základě nové smlouvy, kterou na svém posledním zasedání schválila Rada městské části Praha 6, se spolupráce prodlužuje až do konce roku 2021. Nová smlouva však nově přenáší zodpovědnost za užívaný mobiliář a náklady na jeho uskladnění na organizátory trhů.

Již v létě loňského roku byl navíc dodatkem k původní smlouvě rozšířen stávající program i o doprovodné akce. „Vedle vystoupení uměleckých souborů, škol či neziskových organizací Prahy 6 jde především o prezentaci zahraničních partnerských měst či mimořádně úspěšný festival ambasád Food and Culture, který měl letos na začátku června na Kulaťáku svou historickou premiéru,“ uzavřel starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09).

Od roku 2015 platí organizátoři městské části za nájem stánků a souvisejícího mobiliáře 750 000 korun ročně.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru