dnes
Středa - jasno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražské krimi

Falešného taxikáře prozradila nedbale připevněná svítilna

Ve čtvrtek večer si v ulici Milady Horákové strážníci všimli taxíku, který jim byl povědomý. Vůz s nedbale připevněnou svítilnou taxislužby na střeše vykazoval stejné markanty jako automobil, jehož řidiče již jednou strážníci řešili za provozování taxislužby bez potřebných oprávnění.

Hlídka se proto za tímto taxíkem vydala. V ulici Valdštejnská zaparkoval taxikář u okraje silnice, aby vysadil klienta, kterého vezl. V té chvíli strážníci u auta zastavili, přistoupili k jeho řidiči a vyzvali ho k prokázání totožnosti a předložení všech potřebných dokladů. Ty u sebe neměl.

Pasažér, kterého falešný taxikář vezl, strážníkům potvrdil, že si vozidlo zastavil jako taxi. Strážníci rovněž lustrací zjistili, že mu byl úředně vyslovený zákaz činnosti spočívající v zákazu přepravy osob. Celá věc byla na místě předána přivolaným policistům k dalšímu opatření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru