dnes
Pondělí - skorojasno
23°C
zítra
Úterý - skorojasno
24°C
pozítří
Středa - oblacno
24°C
Extraligové florbalistky pečou cukroví pro dobrou věc
Stejně jako v loňském roce hráčky výtěžek z prodeje věnují nadačnímu fondu Pramen pomoci. Foto: archiv

Extraligové florbalistky pečou cukroví pro dobrou věc

V pátek 20. prosince od 19 hodin se uskuteční v pražské sportovní hale Děkanka netradiční extraligové utkání ve florbale mezi FbŠ Bohemians a Bulldogs Brno. Hráčky se stejně jako loni rozhodly podpořit dobrou věc, napekly pro diváky vánoční cukroví, a výtěžek z jeho prodeje věnují nadačnímu fondu Pramen pomoci. 

Pramen pomoci pomáhá lidem s alopecií, kteří v důsledku onemocnění přišli o své vlasy. Výtěžek z prodaného cukroví a dobrovolného vstupného poputuje přímo na novou paruku z pravých vlasů pro patnáctiletou Elišku z Brna.

„Minulý ročník se povedl a Petře nová paruka ohromně slušela, letos chceme stejným počinem pomoct a rozzářit tvář Elišce,“ říká obránkyně Kristýna Andrlová z FbŠ Bohemians.

Pramen pomoci je nadační fond, jehož cílem je pomáhat nemocným s alopecií a jejich rodinám získat paruku z pravých vlasů, kterou by si jinak nemohli z vlastních finančních prostředků dovolit. Zároveň jim tak navrací sebevědomí a přirozený vzhled.Praha 4: Rybí polévka se bude rozdávat na Pankráci

23. prosince 2019 v 15:58

Tradiční vánoční rybí polévka se letos bude rozdávat i v Praze 4, a to na Štědrý den od 10:30 hodin před obchodním centrem Arkády Pankrác, kam na polévku, vánočku a svařené víno zve starostka Irena Michalcová.

Dnes: Poslední z Adventních koncertů Prahy 5

22. prosince 2019 v 09:52

Od 17 hodin se v obřadní síni Prahy 5 ve Stroupežnického ulici koná čtvrtý z koncetrů radnice páté městské části.

Praha 5: Adventní koncert Pražákova kvarteta

22. prosince 2019 v 07:46

Dnes, 22. prosince, se v kostele sv. Václava na Smíchově koná Adventní koncert. Začíná v 16 hodin a je zdarma.

Dnes: Zastupitelé budou zpívat před kostelem

22. prosince 2019 v 07:28

Pravidelně se o adventní neděli na schodech kostela sv. Ludmily v Praze 2 scházejí zastupitelé druhé městské části a spolu s návštěvníky vánočních trhů na náměstí Míru si zazpívají koledy.

Další články
Nahoru