dnes
Úterý - oblacno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Zpravodajství

Exotic Food Festival

Tak se jmenuje první ročník unikátní akce, která návštěvníkům umožní ochutnat exotická jídla z celého světa. Je to první akce svého druhu v ČR, která proběhne v sobotu 14. června od 10:00 do 19:00 hodin na Náměstí Míru. 

Unikátní festival exotického jídla a kultury vám přinese neobyčejné zážitky a to nejlepší z toho, co vám zástupci cizineckých komunit žijících v ČR mohou nabídnout. Těšit se můžete na speciality z celého světa.

V multikulturních stáncích se na vás budou těšit kuchyně z Ugandy, Kypru, Ruska, Malajsie, Konga, Mexika, Jižní Korey, Turecka, Japonska, Indie, české zapomenuté speciality a mnoho dalších delikates.

Kromě ochutnávek jídla a pití na vás čekají kulinářské workshopy (tradiční příprava kávy, výroba sushi a vietnamských závitků, příprava afrických specialit a další), soutěže pro odvážné, program pro děti (indické workshopy), ale hlavně nabitý kulturní program plný netradičních hudebních a tanečních vystoupení.


Kongresový turismus pro rok 2018 podpořila Praha několika miliony korun

Dnes v 15:56

Rada hl. m. Prahy na dnešním zasedání podpořila 11 projektů v oblasti kongresového turismu v celkové výši 4 291 000 korun. Navržená podpora u 10 těchto projektů bude následně projednána na zasedání Zastupitelstva hl. m. Prahy. Mezi podpořené patří kongresy v různých oblastech medicíny, kongresy...

Další články
Nahoru