dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Excesy opilých mužů: jeden si spletl kolejiště metra s pisoárem, druhý silnici s postelí
Kolejiště na Palmovce připadalo opilci jako místo vhodné k vykonání potřeby. Ilustrační foto: Draceane / Wikimedia Commons

Excesy opilých mužů: jeden si spletl kolejiště metra s pisoárem, druhý silnici s postelí

Krátce před ukončením čtvrtečního provozu metra viděli strážníci při čekání na poslední soupravu ve stanici Palmovka muže, který bez okolků močil do kolejiště. Při pronásledování výtržníka narazila hlídka na jiného opilce, který si ustlal na silnici.

Močící muž byl vyzván k předložení dokladů. „Nemám je u sebe,“ odpověděl. Prý je nechal u kamaráda, který čeká před stanicí. Venku ale zasypal hlídku sprškou nadávek a místo toho, aby se legitimoval, dal se na útěk.

Strážníci při pronásledování muže nalezli v blízkosti metra jiného zjevně opilého mladíka, který ležel na silnici. Ten začal být po probuzení agresivní a chtěl vyvolat potyčku. Byl proto zpacifikován a odvezen na záchytku.

Prchajícího opilce z metra dostihla přivolaná posilová hlídka a předvedla jej na Policii ČR. Jeho chováním se bude zabývat příslušný správní orgán.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru