dnes
Čtvrtek - zatazeno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Evropští jogíni předvedou hromadně v centru Prahy Pozdrav slunci. Připojte se, zvou veřejnost
Pozdrav slunci na veřejném prostranství. Ilustrační foto: TV Yoga

Evropští jogíni předvedou hromadně v centru Prahy Pozdrav slunci. Připojte se, zvou veřejnost

Velké jógové představení se uskuteční v neděli 8. června v pravé poledne před Hotelem Ambassador ve spodní části Václavského náměstí. Shromáždění lidé budou provádět jógový seriál Pozdrav slunci, zapojit se může kdokoli. „Vezměte si s sebou podložku a připojte se,“ vyzývají veřejnost organizátoři z České federace jógy.

Na představení se shromáždí kromě Pražanů a turistů i instruktoři jógy z celé Evropy. Program bude pokračovat vystoupením profesionálních skupin, které podporují umělecký styl jógy Similiris.

V neděli večer je připraveno vystoupení kirtanové skupiny Samadhi, které se bude konat v budově bývalého kláštera u kostela svatého Michala v Melantrichově ulici (vstup z průchodu do Michalské). Kirtanová skupina hraje nevšední hudbu, která vychází z tradiční indické hudby. Vstup na koncert je volný.

Velké evropské představení Jógové dny dobrých skutků si klade za cíl podporovat lidské hodnoty a zdravý životní styl přes praktikování jógy. Obdobná akce proběhne v červnu ještě v Bělehradě, ve Vídni se již konala.

Propagační video:


Týká se to každého: Jak správně pečovat o svůj mozek, jak ho nakopnout a jakým chybám se vyvarovat, radí primářka rehabilitačního ústavu

19. listopadu 2017 ve 12:02

Poznáte, kdy je váš mozek „unavený“? A jak ho nejlépe stimulovat? Či jaké vitamíny jsou nejlepší pro funkci vašich nervů? Na tyto a další otázky odpovídá primářka Rehabilitačního ústavu Brandýs nad Orlicí – MUDr. Michaela Tomanová.

Další články
Nahoru