dnes
Neděle - prehanky-dest
19°C
zítra
Pondělí - skorojasno
24°C
pozítří
Úterý - polojasno
25°C
Evo, všechno nejlepší! Radnice vyzývá veřejnost, aby psala narozeninová přání zpěvačce Pilarové
Eva Pilarová má spoustu energie. Foto: www.evapilarova.cz

Evo, všechno nejlepší! Radnice vyzývá veřejnost, aby psala narozeninová přání zpěvačce Pilarové

Městská část Praha 6 spustila ojedinělý projekt – „Přejeme Evě k narozeninám.“ Vyzývá veřejnost, aby popřála slavné zpěvačce a herečce k jejím pětasedmdesátým narozeninám, které slaví dnes. Eva Pilarová se narodila 9. srpna 1939 v Brně.

Jak se mohou zájemci do projektu zapojit? Jednoduše. Mohou poslat své přání Evě Pilarové na email tiskoveoddeleni@praha6.cz. „Své gratulace zasílejte do pondělí 11. srpna do 12 hodin.

Všechny došlé emaily předáme oslavenkyni a vylosujeme zároveň výherce CD Evy Pilarové,“ uvedl mluvčí Prahy 6 Adam Halmoši.

Eva Pilarová má nezaměnitelný hlas – soprán o rozsahu tří oktáv. Třikrát se stala Zlatou slavicí. V současné době žije v Praze 6 na Břevnově a od roku 2010 je čestnou občankou šesté městské části.

 

 

 


Praha 11: Seznamte se s návrhy druhého ročníku participativního rozpočtu

Dnes v 07:56

V pondělí 17. června se od 18 hodin s návrhy můžete seznámit ve foyer Komunitního centra Matky Terezy.

Přednášky pro cizince: Poznání české kultury a povahy

Včera ve 12:27

Vzdělávací a informační centrum Praha 5 otevírá kromě konverzací v češtině také praktické přednášky pro cizince, zaměřené na poznání české kultury a povahy. První přednáška proběhne ve středu 19. června v 17 hodin.

Dnes: Revitalizace sportoviště Pod Žvahovem, přijďte diskutovat

13. června 2019 v 07:02

Předseda Výboru životního prostředí Prahy 5 Jakub Blažek zve na veřejnou diskuzi s občany a zástupci MČ Praha 5 ohledně plánované revitalizace sportoviště Pod Žvahovem.

Pošli to dál: Praha 13 dostala sekačku, strojem následně obdarovala mateřskou školku

12. června 2019 v 18:43

Dnes se na zahradě „Fakultní mateřské školy Sluníčko pod střechou při PedFUK" sešli zástupci radnice Prahy 13 a společností Profi Press a Strom, aby předali ředitelce sekačku na trávu.

Další články
Nahoru