dnes
Čtvrtek - oblacno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
19°C
Zpravodajství

Esoterický festival: Dny tajemna a zdraví

Zajímají vás karty, horoskopy, výklad z ruky, tradiční filipínské duchovní léčení nebo automatická kresba či písmo? Potom si nenechejte ujít Esoterický festival Astrovíkend na Výstavišti v Praze-Holešovicích-Křižíkův pavilon D. Setkání mezi nebem a zemí, které se koná v sobotu a v neděli 12. a 13. listopadu, přinese navíc řadu zajímavých přednášek a seminářů.

Na místě najdete i vše s andělskou a vílí tématikou, přívěsky na kabelky a klíče s anděly, ručně malované hedvábné šátky a šály, šperky z minerálů, cínované šperky nebo šperky z přírodních materiálů jako dřevo, kov nebo mušle.
 
A pokud budete mít zájem, můžete se zúčastnit před Křižíkovým pavilonem v neděli 13. listopadu ve 13 hodin rituálu pro zemřelé.
 
Více o chystaném Astrovíkendu, včetně programu přednášek, naleznete zde.


Rada schválila plán obnovy vodohospodářské infrastruktury na letošní rok

Dnes v 09:24

Pražští radní schválili roční plán obnovy, rekonstrukce, modernizace a rozvoje vodohospodářského majetku zajišťovaného Pražskou vodohospodářskou společností (PVS) v roce 2019. Celkové finanční zdroje na investice pro rok 2019 jsou předpokládány ve výši 2,135 miliardy korun bez DPH. Rekonstrukce se...

Lesamáj aneb technicky dejvický majáles

Včera v 09:56

Studenti dejvického Kampusu pořádají letos už druhý ročník tradiční oslavy máje.

Na Jižním Městě vyroste Rákosníčkovo hřiště

Včera v 09:23

Praha 11 zvítězila už podruhé v soutěži společnosti Lidl o Rákosníčkovo hřiště. O lokalitě, kde bude hřiště pro malé děti umístěno, minulý týden rozhodlo vedení městské části.  

Další články
Nahoru