dnes
Sobota - polojasno
2°C
zítra
Neděle - zatazeno
1°C
pozítří
Pondělí - jasno
1°C
Zpravodajství

Esoterický festival: Dny tajemna a zdraví

Zajímají vás karty, horoskopy, výklad z ruky, tradiční filipínské duchovní léčení nebo automatická kresba či písmo? Potom si nenechejte ujít Esoterický festival Astrovíkend na Výstavišti v Praze-Holešovicích-Křižíkův pavilon D. Setkání mezi nebem a zemí, které se koná v sobotu a v neděli 12. a 13. listopadu, přinese navíc řadu zajímavých přednášek a seminářů.

Na místě najdete i vše s andělskou a vílí tématikou, přívěsky na kabelky a klíče s anděly, ručně malované hedvábné šátky a šály, šperky z minerálů, cínované šperky nebo šperky z přírodních materiálů jako dřevo, kov nebo mušle.
 
A pokud budete mít zájem, můžete se zúčastnit před Křižíkovým pavilonem v neděli 13. listopadu ve 13 hodin rituálu pro zemřelé.
 
Více o chystaném Astrovíkendu, včetně programu přednášek, naleznete zde.


Odtah vozidla při havárii na vodovodní či kanalizační síti hradí PVK

17. ledna 2019 ve 12:11

Pražské vodovody a kanalizace musí havárii na vodovodní či kanalizační síti neprodleně odstranit. V této souvislosti mají podle zákona o vodovodech a kanalizacích možnost rozhodnout o odtahu vozidla, které brání opravě. „Vůz vždy zamíří na odstavné parkoviště, kde je bezplatně vydán majiteli....

Na střeše Kliniky chce skupina pěti aktivistů zůstat i další dny

15. ledna 2019 v 11:15

Na střeše bývalé plicní kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově nadále zůstává skupina pěti aktivistů, pro které bylo Autonomní sociální centrum Klinika domovem. Obávají se, že budova vlastněná Správou železniční dopravní cesty (SŽDC) zůstane po vyklizení prázdná, proto plánují na střeše...

Další články
Nahoru