dnes
Sobota - prehanky-dest
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Lifestyle / ZdravíPražský život

Erotické masáže nejsou jen výsadou mužů

Masáže jsou mezi Pražany oblíbené, o čemž svědčí široká nabídka těchto služeb. Zahrnuje zdravotní, relaxační, thajské a mnohé další druhy masáží. Oblibu si získaly i ty erotické. Mohlo by se zdát, že jsou jen výsadou mužů, ale opak je pravdou. Odpočinout si u tohoto druhu hýčkání smyslů a těla mohou i páry společně nebo ženy samotné.

Erotické masáže nabízejí salony i jednotlivci. Většina z nich má i nabídky pro páry. Ty masíruje většinou jedna dívka, za příplatek dvě. Dochází k masáži celého těla včetně pohlavních orgánů.

Výjimkou ale nejsou ani maséři. Erotické masáže pro páry však většinou dělají masérky.

„Erotická masáž je nabízena pro ty páry, které chtějí obohatit svůj intimní život. Stimuluje sexuální energie, což přináší novou zkušenost,“ láká zákazníky jeden z pražských salónů.

Tento druh masáže není jen o dotýkání se pohlavních orgánů. K masírování nejsou užívány jen ruce, jak by se dalo očekávat, ale většinou celé tělo. Masáž se zaměřuje na erotogenní zóny, čímž jsou klient či klientka dovedeni až do vyvrcholení.

Na poměrně velké konkurenci v Praze zákazníci vydělávají. Salony se totiž předhánění, ani ne tak v cenových nabídkách, které většinou začínají na 1 200 korunách za hodinovou masáž pro dva, ale spíše v tom, co vše masáž zahrnuje.

Tantrická masáž

Lze si tak například zakoupit reflexní erotickou masáž, která spočívá ve stlačování akupresurních bodů na celém těle. Z pražských salónů zaznívají hlasy, že roste popularita masáží pánské prostaty, která se v nabídce objevuje stále častěji.

Stále více lidí podléhá kouzlu tantrické masáže, kterou mohou absolvovat jednotlivci i páry. Tento intimní rituál má sloužit k sdílení pocitů a výměně energie a zároveň k obohacení intimního života. Spočívá v masáži celého těla, která se zaměřuje na práci se sexuální energií a sexuálním vzrušením.

Masírovaný klient má být doveden do stavu, kdy se tako energie i vzrušení maximálně uvolní. Nejde však, minimálně pokud masáž prování někdo cizí, o předehru k sexu, jak by se někdo mohl domnívat. Pokud jde na tantrickou masáž pár, je nutné předem věnovat velkou pozornost tomu, jak bude probíhat a jaké jsou hranice.

Vysvlečení maséři

I když v poslední době přibývají možnosti na erotické masáže v páru, nejčastějšími klienty jsou stále muži. Pro ty je nabídka vskutku široká. Ať už v salonech nebo u masérek v soukromí. Platí se většinou od 500 korun za půl hodiny.

Zkrátka nepřichází ani Pražanky, které si chtějí dopřát erotickou masáž od maséra. Tento druh relaxu nabízí muži buď ve svém soukromí, nebo v salonech. U masáží jsou polonazí, na přání klientek nazí.

Hodinové erotické masáže pro ženy lze v Praze pro ženy pořídit už od čtyř stovek. Někteří muži nabízejí k masírování také pořízení fotografií, nebo dokonce intimní kadeřnictví, které lze pořídit již za stokorunu.

Jsou nabízeny erotické masáže celého těla, či jen jeho částí, například hýždí.


Autor: Renata Rákosová
Další články
Nahoru