Dnes Pondělí - polojasno 23°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 21°C
Pondělí 23. 5. 2022
Svátek má Vladimír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Era svět: mezinárodní konference k věkové diskriminaci

V pátek 7. listopadu se v prostorách Era svět (Jungmannovo náměstí 767, Praha 1) koná od 9 do 17 hodin mezinárodní konference zaměřená na age management, neboli řízení pracovních týmů z hlediska věku, a na problém věkové diskriminace. Záštitu nad konferencí převzala ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová, která na konferenci vystoupí.

Mezinárodní konference se zúčastní zahraniční partneři z Rakouska, Francie a Velké Británie, kteří představí situaci v dané zemi a nastíní tak možnosti a nástroje využitelné pro Českou republiku. Pozvání na konferenci přijala i zástupkyně francouzského veřejného ochránce práv Maryvonne Lyazid, která se bude věnovat tématu diskriminace.

Kromě zahraničních partnerů na konferenci promluví i náměstkyně MPSV Jana Hanzlíková, vedoucí oddělení zprostředkování a poradenství z Úřadu práce ČR Gabriela Vlčková, dále zástupci zaměstnavatelů, jako například Pavel Puff ze Skupiny ČEZ či Andrea Bednářová a Eliška Mertová jakožto zástupkyně malých firem.


Letošním tématem zdravotnického kongresu je paliativní péče

18. května 2022 ve 12:41

Magistrát Prahy organizuje 2. ročník zdravotnického kongresu, tentokrát s názvem Metropolitní zdravotnický kongres paliativní péče 2022. Akce se uskuteční 2. června na Nové radnici na Mariánském náměstí, účastníci se však budou moci připojit i online.

Praha 4 opraví sportoviště u sokolovny v Podolí

18. května 2022 v 07:59

Praha 4 rozhodla o rekonstrukci povrchů sportoviště u sokolovny v Podolí. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna umělého povrchu fotbalového hřiště o celkové rozloze 1 240 m2 za povrch nový.

Další články
Nahoru