dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Zpravodajství

Era svět: mezinárodní konference k věkové diskriminaci

V pátek 7. listopadu se v prostorách Era svět (Jungmannovo náměstí 767, Praha 1) koná od 9 do 17 hodin mezinárodní konference zaměřená na age management, neboli řízení pracovních týmů z hlediska věku, a na problém věkové diskriminace. Záštitu nad konferencí převzala ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová, která na konferenci vystoupí.

Mezinárodní konference se zúčastní zahraniční partneři z Rakouska, Francie a Velké Británie, kteří představí situaci v dané zemi a nastíní tak možnosti a nástroje využitelné pro Českou republiku. Pozvání na konferenci přijala i zástupkyně francouzského veřejného ochránce práv Maryvonne Lyazid, která se bude věnovat tématu diskriminace.

Kromě zahraničních partnerů na konferenci promluví i náměstkyně MPSV Jana Hanzlíková, vedoucí oddělení zprostředkování a poradenství z Úřadu práce ČR Gabriela Vlčková, dále zástupci zaměstnavatelů, jako například Pavel Puff ze Skupiny ČEZ či Andrea Bednářová a Eliška Mertová jakožto zástupkyně malých firem.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru