Dnes Středa - polojasno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Cestování

EPU na dovolené najde zajímavá místa po celé republice

Aplikace EPU na jednom místě sdružuje aktuální informace národních parků a chráněných krajinných oblastí. V současnosti si můžete vybrat z nabídky více než 170 výletů po celé České republice. U každé trasy je uvedena vzdálenost, celkové převýšení, krátký popis a předpokládaná vytíženost trasy.

Díky ní budete informováni o aktualitách, pořádaných akcích, uzavírkách či dočasných omezeních.

Na trasách výletníky upozorní na zajímavá místa, která by jinak mohli minout bez povšimnutí. Ukáže i předpokládanou vytíženost tras a pomůže například rodinám s dětmi vybrat alternativy v okolí.

Můžete v ní také sbírat virtuální druhy rostlin a živočichů, o kterých se formou krátkých zajímavostí dozvíte spoustu informací a ke každému druhu si navíc můžete vyplnit i zábavné kvízy.

Aplikaci EPU můžete stáhnout zde.
Autor: Cen

Akční dovolená s rodinou: Objevujte Itálii v karavanu

11. června 2024 v 19:24

Povalování na pláži vás baví jen chvilku a na jednom místě se po chvíli nudíte? Chcete si užít dovolenou s rodinou a zároveň zažít dobrodružství, volnost i pohodu? Půjčte si karavan, šlápněte na to a vydejte se prozkoumat okolí nádherného Lago di Garda nebo si vychutnávejte horskou krásu Dolomit....

Tip na výlet: Parní víkend

10. května 2024 v 07:38

V sobotu a neděli 11. a 12. května se mohou fanoušci železniční historie vypravit do železničního muzea Českých drah v Lužné u Rakovníka. České dráhy na tyto dny připravují Parní víkend, na kterém se návštěvníkům v plné kráse představí unikátní parní...

Další články
Nahoru