
Enzo Bencini vstupuje na kavárenský trh, první pobočka se otevřela v Čestlicích
4. listopadu 2022 10:35
Otevřením vlastní kavárny pod značkou Enzo Bencini firma AG Foods rozšiřuje pole působnosti. Doposud bylo možné se s výrobky české společnosti AG Foods setkat v restauracích a kavárnách, ve firemních jídelnách, nemocnicích, školách, domovech seniorů, v nápojových automatech na teplé nápoje, v e-shopech, obchodních řetězcích a drogeriích.
„Kávu Enzo Bencini si vychutnávají návštěvníci Zoo Praha, aquaparku Aquapalace, nebo v Augustiánském domě v Luhačovicích. Většinou o tom ani neví. Po téměř deseti letech jsme se rozhodli, že je na čase ,jít s kůží na trh´ pod vlastním jménem, se svou vlastní kavárnou Enzo Bencini,“ uvedl Jízdný.
„Jdeme tím tak trochu proti proudu, kdy mnozí kavárníci spíše zvažují omezení provozu. My ale věříme, že naše produkty zaujmou i v této podobě. Naše první kavárna je v OC Čestlice, ale v příštím roce bychom rádi otevřeli další,“ dodal.
Současně s otevřením kavárny Enzo Bencini byla představena nová řada čajů Biogena Wellness selection v šesti variantách.
Společnost AG Foods se dlouhodobě řadí mezi hlavní dodavatele profesionálních servisů, čajových konceptů a široké škály doplňkových produktů určeným především pro hotely, restaurace a kavárny, ale i do kancelářských provozů.
O značce Enzo Bencini
Příběh Enza Benciniho, po kterém nese název i značka kávy společnosti AG Foods, je spojený s přátelstvím, cestováním, cyklistikou, dobrodružstvím. Příběh ne nepodobný českému rodákovi Járovi Cimrmanovi. Více informací o Enzo Bencinim a fotografie z jeho života najdete na: https://www.enzobencini.cz/brand-story/