Dnes Neděle - jasno 24°C
Zítra Pondělí - polojasno 22°C
Neděle 11. 6. 2023
Svátek má Bruno
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Enzo Bencini vstupuje na kavárenský trh, první pobočka se otevřela v Čestlicích
Interiér kavárny Enzo Bencini v OC Čestlice. Foto: AG Foods

Enzo Bencini vstupuje na kavárenský trh, první pobočka se otevřela v Čestlicích

Tento týden byla v pražských Čestlicích otevřena první kavárna Enzo Bencini. Tato franšíza české společnosti AG Foods rozšířila food court v Obchodním centru Čestlice. Návštěvníci si v kavárně Enzo Bencini mohou vychutnat italskou kávu, čaje Biogena a mnoho jiných delikates. Informoval o tom Jiří Jízdný Jr., marketingový manažer AG Foods a vnuk zakladatele firmy.

enzo-bencini Otevřením vlastní kavárny pod značkou Enzo Bencini firma AG Foods rozšiřuje pole působnosti. Doposud bylo možné se s výrobky české společnosti AG Foods setkat v restauracích a kavárnách, ve firemních jídelnách, nemocnicích, školách, domovech seniorů, v nápojových automatech na teplé nápoje, v e-shopech, obchodních řetězcích a drogeriích.

„Kávu Enzo Bencini si vychutnávají návštěvníci Zoo Praha, aquaparku Aquapalace, nebo v Augustiánském domě v Luhačovicích. Většinou o tom ani neví. Po téměř deseti letech jsme se rozhodli, že je na čase ,jít s kůží na trh´ pod vlastním jménem, se svou vlastní kavárnou Enzo Bencini,“ uvedl Jízdný.

„Jdeme tím tak trochu proti proudu, kdy mnozí kavárníci spíše zvažují omezení provozu. My ale věříme, že naše produkty zaujmou i v této podobě. Naše první kavárna je v OC Čestlice, ale v příštím roce bychom rádi otevřeli další,“ dodal.

Současně s otevřením kavárny Enzo Bencini byla představena nová řada čajů Biogena Wellness selection v šesti variantách.

Společnost AG Foods se dlouhodobě řadí mezi hlavní dodavatele profesionálních servisů, čajových konceptů a široké škály doplňkových produktů určeným především pro hotely, restaurace a kavárny, ale i do kancelářských provozů. 

O značce Enzo Bencini

Příběh Enza Benciniho, po kterém nese název i značka kávy společnosti AG Foods, je spojený s přátelstvím, cestováním, cyklistikou, dobrodružstvím. Příběh ne nepodobný českému rodákovi Járovi Cimrmanovi. Více informací o Enzo Bencinim a fotografie z jeho života najdete na: https://www.enzobencini.cz/brand-story/  


Autor: Alo

Nájemní byty k úpravě vlastním nákladem nabídne Praha 2 v aukci

Včera v 11:50

Praha 2 přichází v oblasti nájemního bydlení s novinkou, prostřednictvím aukce zájemcům nabídne byty určené k úpravě vlastním nákladem. Prvních pět bytových jednotek na Novém Městě a v Nuslích hodlá radnice soutěžit již 19. června.

Další tři nové komunitní kompostéry v Praze 6

Včera v 06:11

Praha 6 společně s organizací Kokoza pokračuje v rozšiřování komunitního kompostování a ke třem kompostérům, které už fungují na sídlišti Červený Vrch, ve vnitrobloku ve Velflíkově ulici a na Petřinách, nově přibydou další tři.

Praha 13: Zapojte se do tvorby pocitové mapy

8. června 2023 v 08:33

Praha 13 v rámci aktualizace Strategického plánu zveřejnila Pocitovou mapu. Jejím vyplněním pomohou obyvatelé třináctky při projektech radnice.

Praha: Veřejný seminář pro žadatele k programu podpory v oblasti kultury a umění

8. června 2023 v 07:28

Hlavní město Praha letos vyčlenilo celkem 400 milionů korun v rámci Programu podpory v oblasti kultury a umění pro jednoleté dotace v roce 2024 a pro víceleté dotace na léta 2025–2028. Lhůta pro podání žádosti je od 15. června do 28. června. Při té příležitosti se už v úterý 13. června 2023 od...

Další články
Nahoru