Dnes Pátek - zatazeno 19°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 20°C
Pátek 12. 7. 2024
Svátek má Bořek
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Elita národa skončila na záchytce

Oznámení o roztržce muže a ženy ve formě facek zavedlo 13. října ve večerních hodinách strážníky do vestibulu metra Dejvická. Po příchodu na místo hlídka nalezla dvě osoby, které mezi sebou vedly spor. Třetí osobu, která měla celý konflikt vyvolat a snažila se stanici opustit, se podařilo zadržet.

Z následně posbíraných informací si strážníci poskládali obrázek vypovídající o dvojici opilých mladíků, kteří vyvolali konflikt s neznámou ženou, odmítali zaplatit zakoupenou pizzu a neváhali rozdat rány nebo hodit zmíněným pokrmem.

Dvacetiletý agresor se po celou dobu zásahu choval arogantně, strážníky označil za policejní repliky, zatímco sebe za inteligenta. Já jsem elita národa, chodím na vysokou školu, jsem inteligent, můj táta je právník a dostanu vás k soudu – to jsou jen útržky z mladíkova projevu.

Celý příběh zakončil převoz dotyčného do protialkoholní záchytné stanice, kterému předcházela dechová zkouška s výslednou hodnotou přesahující dvě promile. Přestupky mladíka se nyní bude zabývat správní orgán.


Autor: Cen

Honička s motorkářem skončila v tunelu Mrázovka nehodou

17. června 2024 ve 23:24

Nehodou šestadvacetiletého cizince na motorce v pondělí skončilo jeho pronásledování v hlavním městě, kde ujížděl před policií. V tunelu Mrázovka, který je součástí Městského okruhu, narazil do jednoho ze služebních aut. Nezranil se, poškodil však vozidlo. Lustrací se ukázalo, že neměl platné...

Na Andělu byl na lavičce pobodaný muž

17. června 2024 ve 23:12

V sousedství tramvajové zastávky Anděl v Nádražní ulici byl v pondělí po šestnácté hodině záchranáři ošetřován pobodaný muž, kterého v hádce zranil jiný muž, který se s ním pohádal. Zranění nebylo vážné. Podezřelý z útoku byl během pár minut zadržen. Frekventovaná lokalita na Andělu má už dlouho...

Další články
Nahoru