Dnes Neděle - skorojasno -6°C
Zítra Pondělí - oblacno -10°C
Neděle 3. 12. 2023
Svátek má Svatoslav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Elita národa skončila na záchytce

Oznámení o roztržce muže a ženy ve formě facek zavedlo 13. října ve večerních hodinách strážníky do vestibulu metra Dejvická. Po příchodu na místo hlídka nalezla dvě osoby, které mezi sebou vedly spor. Třetí osobu, která měla celý konflikt vyvolat a snažila se stanici opustit, se podařilo zadržet.

Z následně posbíraných informací si strážníci poskládali obrázek vypovídající o dvojici opilých mladíků, kteří vyvolali konflikt s neznámou ženou, odmítali zaplatit zakoupenou pizzu a neváhali rozdat rány nebo hodit zmíněným pokrmem.

Dvacetiletý agresor se po celou dobu zásahu choval arogantně, strážníky označil za policejní repliky, zatímco sebe za inteligenta. Já jsem elita národa, chodím na vysokou školu, jsem inteligent, můj táta je právník a dostanu vás k soudu – to jsou jen útržky z mladíkova projevu.

Celý příběh zakončil převoz dotyčného do protialkoholní záchytné stanice, kterému předcházela dechová zkouška s výslednou hodnotou přesahující dvě promile. Přestupky mladíka se nyní bude zabývat správní orgán.


Autor: Cen

Bydlení i elektřinu měli zadarmo

7. listopadu 2023 ve 14:30

Sedm osob neoprávněně užívalo opuštěný dům v Praze 12, teplo a světlo si zajistili načerno. Podezření na trestný čin strážníci předali státním kolegům. O případu informovala mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.  

Sprejer při zadržení tvrdil, že je malíř a lakýrník

20. října 2023 v 10:42

Šestadvacetiletého sprejera usvědčil svědek i záznamy z městských kamer. Strážníkům se snažil namluvit, že ruce má špinavé kvůli svému povolání, protože je malíř a lakýrník. Informovala o tom mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová.

Další články
Nahoru