Dnes Neděle - jasno 24°C
Zítra Pondělí - polojasno 22°C
Neděle 11. 6. 2023
Svátek má Bruno
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Pražské krimi

Elita národa skončila na záchytce

Oznámení o roztržce muže a ženy ve formě facek zavedlo 13. října ve večerních hodinách strážníky do vestibulu metra Dejvická. Po příchodu na místo hlídka nalezla dvě osoby, které mezi sebou vedly spor. Třetí osobu, která měla celý konflikt vyvolat a snažila se stanici opustit, se podařilo zadržet.

Z následně posbíraných informací si strážníci poskládali obrázek vypovídající o dvojici opilých mladíků, kteří vyvolali konflikt s neznámou ženou, odmítali zaplatit zakoupenou pizzu a neváhali rozdat rány nebo hodit zmíněným pokrmem.

Dvacetiletý agresor se po celou dobu zásahu choval arogantně, strážníky označil za policejní repliky, zatímco sebe za inteligenta. Já jsem elita národa, chodím na vysokou školu, jsem inteligent, můj táta je právník a dostanu vás k soudu – to jsou jen útržky z mladíkova projevu.

Celý příběh zakončil převoz dotyčného do protialkoholní záchytné stanice, kterému předcházela dechová zkouška s výslednou hodnotou přesahující dvě promile. Přestupky mladíka se nyní bude zabývat správní orgán.


Autor: Cen

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru