Dnes Pondělí - zatazeno 6°C
Zítra Úterý - zatazeno 3°C
Pondělí 1. 3. 2021
Svátek má Bedřich
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Elektronické aukce nájemních bytů v Praze 2

S ohledem na přetrvávající krizová opatření vlády se Praha 2 rozhodla nabídnout aktuálně volné bytové jednotky k pronájmu formou elektronické aukce.

Realizaci výběrového řízení na pronájem bytových jednotek formou elektronické aukce zprostředkovává a zajišťuje společnost Naxos se sídlem v Holečkově ulici 103/31 na Smíchově, (dále jen ,,vyhlašovatel“).

Termín samotných elektronických aukcí je 23.–25. února 2021, seznam nabízených bytů k nájmu, informace o průběhu aukce, vzor nájemní smlouvy a další důležité informace na webu vyhlašovatele najdete zde: https://naxos.cz/drazebni-dny pod příslušným inzerátem.

Podmínkou účasti v soutěži je složení kauce na účet městské části Praha 2 a zaslání všech požadovaných dokladů na e-mailovou adresu: aukce@praha2.cz nejpozději 18. února do 24. hodin.

Postup přihlašování do aukce včetně informací o kaucích, které musí být složeny s předstihem, naleznete v informačních listech jednotlivých bytů zařazených do nabídky: http://urad.praha2.cz/Volne-byty?o=1800


V Praze 13 začala závěrečná etapa revitalizace vnitrobloku Fingerova

26. února 2021 v 11:09

Ve středu 24. února byla zahájena třetí, závěrečná etapa revitalizace vnitrobloku Fingerova. Projekt rekonstrukce celého vnitrobloku byl v roce 2018 projednán s veřejností v rámci místní Agendy 21.

Praha 1 opět podpoří Městskou knihovnu na Pohořelci

25. února 2021 v 09:42

Radnice Prahy 1 odsouhlasila poskytnutí účelové dotace pro Městskou knihovnu, pobočku Hradčany, a to ve výši půl milionu korun na tento rok.

Další články
Nahoru