Dnes Sobota - oblacno 9°C
Zítra Neděle - oblacno 6°C
Sobota 8. 5. 2021
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Elektronické aukce nájemních bytů v Praze 2

S ohledem na přetrvávající krizová opatření vlády se Praha 2 rozhodla nabídnout aktuálně volné bytové jednotky k pronájmu formou elektronické aukce.

Realizaci výběrového řízení na pronájem bytových jednotek formou elektronické aukce zprostředkovává a zajišťuje společnost Naxos se sídlem v Holečkově ulici 103/31 na Smíchově, (dále jen ,,vyhlašovatel“).

Termín samotných elektronických aukcí je 23.–25. února 2021, seznam nabízených bytů k nájmu, informace o průběhu aukce, vzor nájemní smlouvy a další důležité informace na webu vyhlašovatele najdete zde: https://naxos.cz/drazebni-dny pod příslušným inzerátem.

Podmínkou účasti v soutěži je složení kauce na účet městské části Praha 2 a zaslání všech požadovaných dokladů na e-mailovou adresu: aukce@praha2.cz nejpozději 18. února do 24. hodin.

Postup přihlašování do aukce včetně informací o kaucích, které musí být složeny s předstihem, naleznete v informačních listech jednotlivých bytů zařazených do nabídky: http://urad.praha2.cz/Volne-byty?o=1800


Praha pronajme byt spolku Silou Hlasu

Dnes v 09:21

Pražští radní v pondělí rozhodli o pronájmu bytu uzpůsobeného pro lidi na vozíku spolku Silou Hlasu. Jeho zástupci zde bude učit kvadruplegiky žít v domácnosti ovládané hlasem. 

PVK mají rychlejší a přesnější přehled o kvalitě vody

5. května 2021 ve 20:59

Kvalita pitné vody je pro Pražské vodovody a kanalizace naprostou prioritou. Vzhledem k nutnosti rychlé a spolehlivé detekce kontaminantů vod, PVK ve své akreditované laboratoři zavedly nové moderní metody analýzy vody.

Diskuze: Dostupné rodinné bydlení v Praze 8

5. května 2021 ve 20:06

Praha 8 eviduje více než 100 000 stálých obyvatel a nadále se rozvíjí. Jak vytvořit dobré podmínky pro život celých rodin? Jak jim nabídnout finančně dostupné a kvalitní bydlení a vybavenost? Kam se má ubírat bytová výstavba? Jaké možnosti má samospráva a jaké nástroje má...

Města a obce musí dostat víc peněz na rozvoj, shodl se kulatý stůl poslankyně Červíčkové

5. května 2021 ve 20:04

Jak zajistit udržitelný rozvoj českých měst a obcí? A je kontribuce (nucený příspěvek/daň, pozn. red.) investorů tou správnou cestou? Podle účastníků včerejšího kulatého stolu pořádaného pražskou poslankyní Monikou Červíčkovou je kontribuce dvousečnou zbraní, která může vést akorát k dalšímu...

Radnice pomůže živnostníkům a podnikatelům, mohou inzerovat zdarma

5. května 2021 v 18:18

Praha 15 chce prostřednictvím bezplatné řádkové inzerce podpořit firmy, podnikatele a živnostníky se sídlem, provozovnou či poskytováním služeb v patnácté městské části.

Další články
Nahoru