Dnes Úterý - polojasno 25°C
Zítra Středa - prehanky-dest 28°C
Úterý 28. 6. 2022
Svátek má Lubomír
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Elektronické aukce nájemních bytů v Praze 2

S ohledem na přetrvávající krizová opatření vlády se Praha 2 rozhodla nabídnout aktuálně volné bytové jednotky k pronájmu formou elektronické aukce.

Realizaci výběrového řízení na pronájem bytových jednotek formou elektronické aukce zprostředkovává a zajišťuje společnost Naxos se sídlem v Holečkově ulici 103/31 na Smíchově, (dále jen ,,vyhlašovatel“).

Termín samotných elektronických aukcí je 23.–25. února 2021, seznam nabízených bytů k nájmu, informace o průběhu aukce, vzor nájemní smlouvy a další důležité informace na webu vyhlašovatele najdete zde: https://naxos.cz/drazebni-dny pod příslušným inzerátem.

Podmínkou účasti v soutěži je složení kauce na účet městské části Praha 2 a zaslání všech požadovaných dokladů na e-mailovou adresu: aukce@praha2.cz nejpozději 18. února do 24. hodin.

Postup přihlašování do aukce včetně informací o kaucích, které musí být složeny s předstihem, naleznete v informačních listech jednotlivých bytů zařazených do nabídky: http://urad.praha2.cz/Volne-byty?o=1800


Autor: TZ, red

Šestka rozšiřuje kapacity škol

24. června 2022 v 08:47

Školy v Praze 6 letos otevřou 44 prvních tříd, o jednu více než loni. Do prvních tříd zatím přijaly celkem 1114 dětí, další je mohou následovat po vyřešení odkladů školní docházky a dořešení vícečetných žádostí o přijetí. V detašovaných pracovištích je místo i pro...

Praha 6 rozdělí dětem na tábory tři miliony

23. června 2022 v 08:34

Stejně jako v uplynulých letech, i letos před prázdninami spustila Praha 6 program Šestka táborová. Prostřednictvím portálu Aktivní město přispěje rodičům dětí na tábory, příměstské kempy, sportovní soustředění a další prázdninové volnočasové aktivity.

Další články
Nahoru