Dnes Úterý - zatazeno 8°C
Zítra Středa - prehanky-dest 11°C
Úterý 21. 9. 2021
Svátek má Matouš
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Zpravodajství

Elektronické aukce nájemních bytů v Praze 2

S ohledem na přetrvávající krizová opatření vlády se Praha 2 rozhodla nabídnout aktuálně volné bytové jednotky k pronájmu formou elektronické aukce.

Realizaci výběrového řízení na pronájem bytových jednotek formou elektronické aukce zprostředkovává a zajišťuje společnost Naxos se sídlem v Holečkově ulici 103/31 na Smíchově, (dále jen ,,vyhlašovatel“).

Termín samotných elektronických aukcí je 23.–25. února 2021, seznam nabízených bytů k nájmu, informace o průběhu aukce, vzor nájemní smlouvy a další důležité informace na webu vyhlašovatele najdete zde: https://naxos.cz/drazebni-dny pod příslušným inzerátem.

Podmínkou účasti v soutěži je složení kauce na účet městské části Praha 2 a zaslání všech požadovaných dokladů na e-mailovou adresu: aukce@praha2.cz nejpozději 18. února do 24. hodin.

Postup přihlašování do aukce včetně informací o kaucích, které musí být složeny s předstihem, naleznete v informačních listech jednotlivých bytů zařazených do nabídky: http://urad.praha2.cz/Volne-byty?o=1800


Autor: TZ, red

Tři osobnosti se stanou Čestnými občany Prahy 8

Včera v 18:38

Zastupitelé Prahy 8 schválili ocenění Čestný občan městské části Praha 8 pro další tři osobnosti. Slavnostní udílení čestných občanství proběhne v Praze 8 již posedmé.

V Praze 2 se přednášelo o obětech trestných činů

17. září 2021 ve 13:59

Ve středu 15. září proběhla na půdě Městského soudu v Praze další ze série tematických přednášek v rámci společného projektu MČ Praha 2 a Bílého kruhu bezpečí Praha 2 – městská část vlídná k obětem zaměřená na práva a ochranu obětí.

Další články
Nahoru