dnes
Čtvrtek - jasno
10°C
zítra
Pátek - jasno
9°C
pozítří
Sobota - jasno
7°C
Zpravodajství

Dýňobraní: Oslava podzimu

Ve středu a čtvrtek 5. a 6. října od 10 do 19 hodin vás ve Dvoře v Kobylisích bude čekat Dýňobraní se vším všudy. Můžete se těšit na speciální dýňové menu, které připraví Bistro ve Dvoře. Dýně nasladko i naslano ve všech podobách, domácí limonády, mošty sýry, mléko, máslo a zelenina od stálých prodejců.

Dýně přiveze pěstitel Jiráček ze Zlonic. Po oba dny nás čeká nabitý hudební program, workshopy pro děti i dospělé – vyřezávání dýňových lampionů, malování smaltovaných talířků a keramických kalů, šperkárna z vinutých perlí (vinout se bude na místě), malování na obličej.

Farmářské tržiště Dvůr, Klapkova 1035/28, Praha 8, Kobylisy.


Ředitel IKEM rezignoval. Aleš Herman odchází koncem prosince

Dnes ve 14:27

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch dnes přijal rezignaci ředitele Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) Aleše Hermana, který ve své funkci skončí k 31. prosince. Po sedmi letech svého působení se rozhodl přijmout nabídku ze soukromého sektoru.

Praha 11: Veřejné setkání k regeneraci vnitrobloku

Včera v 10:32

Poskytovatelé lékařské pohotovostní služby dostanou další dotace

Včera v 08:41

Rada hl. m. Prahy včera projednala poskytnutí dotací pražským nemocnicím, které zajišťují lékařskou pohotovostní službu. Jedná se o finanční prostředky na pořízení vybavení pro ambulance lékařské pohotovostní služby poskytnuté formou účelových investičních dotací v celkové výši 4 768 500 korun a...

Začíná Týden Francie. Nabídne odborné přednášky, gastronomické trhy, hudbu a film

13. listopadu 2018 ve 12:00

Pátý ročník Týdne Francie, který společně pořádá Francouzské velvyslanectví v Praze, Francouzsko-česká obchodní komora a další instituce, se zaměří na témata důležitá pro budoucnost i současnost. Na programu tak jsou odborné přednášky o e-commerce nebo cirkulární ekonomice. Milovníci dobrého jídla...

Listopadové Dny geografie na Albertově

12. listopadu 2018 v 08:46

Na Albertově bude od 19. do 23. listopadu probíhat již pátý ročník Dnů geografie. Program bude rozmanitý a připravila ho především výzkumná centra geografické sekce Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, kde se geografie a demografie studují jako vědecké obory.

Další články
Nahoru