dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražské krimi

Dvoumetrový útočník s nožem ohrožoval obyvatele zahrádkářské kolonie. Chtěl podpálit chatku

Když dnes patnáct minut po půlnoci prováděli strážníci z devátého pražského obvodu kontrolní činnost v ulici U Elektry, Praha 9, zastavila je rozrušená žena a sdělila jim, že ji a další dva muže v nedaleké zahrádkářské kolonii ohrožoval neznámý útočník nožem. Při tom se jim snažil podpálit chatku, kterou obývali. Pak velmi detailně popsala údajného pachatele.

V součinnosti s hlídkou Policie ČR začali strážníci prohledávat okolí a pátrat po tomto útočníkovi. Muže odpovídajícího popisu ve věku asi 40 let, vysokého asi 2 metry v černé kožené bundě a s nožem v ruce našli strážníci v ulici Poděbradská. Jakmile muž spatřil hlídku městské policie, dal se na útěk.

Jednomu ze strážníků se podařilo muže dostihnout a za pomoci donucovacích prostředků ho odzbrojit a přiložit mu služební pouta. Poté hlídka muže odvedla k místu události, kde si ho převzali kolegové z Policie ČR k dalšímu šetření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru