Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Dvouměsíční veget na cizí účet: Muž nemá kde bydlet, tak se nastěhoval do cizí garáže
Garáže v odlehlejších oblastech přitahují vandaly. Foto: Jan Puci

Dvouměsíční veget na cizí účet: Muž nemá kde bydlet, tak se nastěhoval do cizí garáže

Sedmatřicetiletý muž pobýval uplynulé dva měsíce v garáži, která mu nepatřila. Zadarmo zde využíval i elektřinu. O kuriózním případu informovala mluvčí městské policie v Praze Irena Seifertová.

V Mariánské ulici v Praze 4 zastavil v pátek odpoledne máváním projíždějící hlídku strážníků muž, který jim sdělil, že pospíchá na autobus, ale musí upozornit na podivné zvuky vycházející z jedné garáže.

Hlídka před označenou garáží zastavila a zaklepala na vrata. Za nějakou chvíli se garáž otevřela. Muž, který se v ní nacházel, u sebe neměl žádné doklady, ale poskytl součinnost na zjištění totožnosti.

„Dále uvedl, že je bezdomovec a do garáže se nastěhoval asi před dvěma měsíci bez svolení majitele. Ještě dodal, že v garáži využívá elektřinu, kterou si sám zapnul, ale za odběr neplatí,“ popsala Seifertová.

Pro podezření ze spáchání trestného činu přivolali strážníci na místo policii. Ta rozhodla, že se jedná pouze o přestupek a muže z místa vykázala. Ten pak v poklidu odešel směrem k autobusové zastávce.

„Přestupkovým jednáním sedmatřicetiletého muže se bude nyní zabývat správní orgán,“ dodala Seifertová.


Autor: Karel Netolický

V ubytovně byl pobodán muž

20. dubna 2024 v 18:41

V noci na sobotu byl pobodán po konfliktu na ubytovně v dolních Chabrech třicetiletý cizinec, kterého převezli záchranáři do nemocnice.

Mladík měl halucinace, podle kamaráda užil LSD

9. dubna 2024 ve 14:46

Službu bez opilých nebo zdrogovaných lidí by strážníci sloužící v centru hlavního města hledali v paměti dlouho. Tentokrát šlo o 23letého mladíka po požití LSD.

Záměnu pacientek na Bulovce vyšetřuje policie jako ublížení na zdraví

29. března 2024 v 19:07

Záměnu pacientek ve Fakultní nemocnici Bulovka (FNB), kvůli které jedna z nich potratila, kriminalisté vyšetřují pro podezření z ublížení na zdraví z nedbalosti. Na sociální síti X to v pátek uvedla policie. Oznámila také, že ji dnes kontaktoval právní zástupce jedné z pacientek. Zdravotníci...

Další články
Nahoru