dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Pražské krimi

Dvojice se vloupala do auta. Muž ženě utekl

Včera odpoledne bylo na Operační středisko městské policie v Praze 10 oznámeno, že se v ulici Hradešínská někdo vloupává do vozidla. Mělo se jednat o muže a ženu.

Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která zde nalezla osobní vozidlo jevící známky pokusu o násilné vniknutí. K hlídce se přihlásil oznamovatel, který strážníkům sdělil, že se dvě osoby, jakmile spatřily služební vozidlo městské policie, daly na útěk. Zároveň jim sdělil i popis muže a ženy.

Muž v modré šusťákové bundě měl utíkat ulicí Estonskou směrem k ulici Ruská, žena v tmavé mikině s batohem na zádech běžela ulicí Hradešínská směrem k Bezručovým sadům.

Strážníci prozkoumali okolí a zahlédli utíkající ženu, která odpovídala popisu. Ve spolupráci s dalším občanem ji za chvíli dostihli. Ten hlídce potvrdil, že byl svědkem celé události a že se skutečně jedná o ženu, která se vloupala do vozidla.

Strážníci ženu pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu omezili na osobní svobodě a předali ji Policii ČR. I přes důkladné prohledání okolí se muže strážníkům nepodařilo nalézt.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru