dnes
Pondělí - jasno
23°C
zítra
Úterý - polojasno
25°C
pozítří
Středa - zatazeno
23°C
Pražské krimi

Dvojice se hádala o peníze, žena si připravila kuchyňský nůž

Oznámení o dvojici, která v ulici Františka Lenocha v Praze 2 ohrožuje kolemjdoucí nožem, jela prověřit autohlídka v pondělí před polednem. Na místě se hlídce přihlásil oznamovatel a sdělil, že viděl v ulici na lavičce muže a ženu, kteří se hádali kvůli penězům a vedle sebe měli položený kuchyňský nůž.

Z bezpečnostních důvodů jim ho odebral a položil na vzdálenější lavičku. Pár pak odešel do Přemyslovy ulice. Stejným směrem se vydala hlídka a zanedlouho dvojici odpovídající popisu objevila. Žena, která se s mužem opět hádala, strážníkům uvedla, že ji muž kvůli penězům uhodil do obličeje, a ona z obavy o své zdraví na něho vytáhla kuchyňský nůž. Muž se k celé věci odmítl vyjádřit, proto byla na místo přivolána státní policie.

Od té chvíle se žena začala chovat agresivně, rozhazovala věci a slovně urážela muže, o kterém tvrdila, že je její partner. Ten popřel, že by ženu uhodil a tvrdil, že si nůž na lavičce jen zapomněl. Na výzvy k uklidnění žena nereagovala, její chování vykazovalo známky požití alkoholu nebo drog, v jednom okamžiku rozšlápla sklenici a pokusila se střepem říznout na zápěstí. Hmaty, chvaty a přiložením pout ji strážníci ve zranění zabránili a přivolali záchrannou službu. Za doprovodu hlídky byla žena převezena do péče odborníků.


Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Rodina s batolaty žila ve stanu

31. srpna 2020 v 15:21

Informaci o rodině se dvěma malými dětmi, která žije ve stanu v Praze 11 v oblasti zvané Amerika, jela prověřit hlídka strážníků společně s místním okrskářem. V nevyhovujících hygienických podmínkách měly ve stanu minimálně dva týdny pobývat i dvě holčičky ve věku 1,5 a...

Na elektrokoloběžce s alkoholem

31. srpna 2020 ve 14:50

Zákon na jezdce na koloběžce, a je jedno, jestli je poháněná motorkem, pohlíží stejně jako na cyklistu. To znamená, že pro ně platí stejná pravidla (práva a povinnosti) jako pro všechny ostatní cyklisty. Snad už si to bude pamatovat také 18letý cizinec.

Další články
Nahoru