dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - oblacno
3°C
pozítří
Úterý - zatazeno
1°C
Pražské krimi

Dvojice se hádala o peníze, žena si připravila kuchyňský nůž

Oznámení o dvojici, která v ulici Františka Lenocha v Praze 2 ohrožuje kolemjdoucí nožem, jela prověřit autohlídka v pondělí před polednem. Na místě se hlídce přihlásil oznamovatel a sdělil, že viděl v ulici na lavičce muže a ženu, kteří se hádali kvůli penězům a vedle sebe měli položený kuchyňský nůž.

Z bezpečnostních důvodů jim ho odebral a položil na vzdálenější lavičku. Pár pak odešel do Přemyslovy ulice. Stejným směrem se vydala hlídka a zanedlouho dvojici odpovídající popisu objevila. Žena, která se s mužem opět hádala, strážníkům uvedla, že ji muž kvůli penězům uhodil do obličeje, a ona z obavy o své zdraví na něho vytáhla kuchyňský nůž. Muž se k celé věci odmítl vyjádřit, proto byla na místo přivolána státní policie.

Od té chvíle se žena začala chovat agresivně, rozhazovala věci a slovně urážela muže, o kterém tvrdila, že je její partner. Ten popřel, že by ženu uhodil a tvrdil, že si nůž na lavičce jen zapomněl. Na výzvy k uklidnění žena nereagovala, její chování vykazovalo známky požití alkoholu nebo drog, v jednom okamžiku rozšlápla sklenici a pokusila se střepem říznout na zápěstí. Hmaty, chvaty a přiložením pout ji strážníci ve zranění zabránili a přivolali záchrannou službu. Za doprovodu hlídky byla žena převezena do péče odborníků.


Policie: Kriminalita v Praze 2 letos klesla. Souvisí to s nouzovým stavem

24. listopadu 2020 ve 21:32

Kriminalita v Praze 2 je v době nouzového stavu o 27 procent nižší než ve srovnatelném období loňského roku. Vyplývá to policejních statistik. Je to v důsledku vyhlášeného nouzového stavu a s ním souvisejících omezujících opatření vlády. Podle policistů k tomu přispělo i zvýšení sankce u vybraných...

U Cholupic se srazilo osobní auto s nákladním

24. listopadu 2020 v 17:36

Na Pražském okruhu v oblasti Cholupic ve směru na letiště zasahovala v pondělí od 19:53 hodin jednotka pražských hasičů u nehody osobního a nákladního auta.

Dlažební kostkou poškodil auto, strážníkům neunikl

17. listopadu 2020 v 09:51

Strážníkům se podařilo vypátrat muže, který v poledne 14. listopadu rozbil dlažební kostkou čelní sklo u zaparkovaného auta. K jeho dopadení pomohl svědek.

Hledá se majitel ztracené peněženky s finanční hotovostí

13. listopadu 2020 v 17:23

V pondělí 2. listopadu nedlouho před polednem předala šedesátiletá žena kolegům na policejní služebně na Vinohradech cizí peněženku i s obsahem. Nález učinil malý chlapec na stole u dětského hřiště ve Slovenské ulici na Vinohradech a předal ho ženě, která jej hlídala a následně celou věc oznámila...

Ve skladu v Praze 10 unikla chemická látka

13. listopadu 2020 v 07:00

Ve čtvrtek 12. listopadu v 15:59 přijalo operační středisko pražských hasičů oznámení o úniku asi 500 litrů chemické látky v komerčním objektu v ulici K Hrušovu v Praze 10. Na místo vyjely 3 jednotky hasičů s chemickou službou a technickým automobilem určeným pro zásahy...

Kladivem do výlohy. Prý se potřeboval uklidnit

12. listopadu 2020 v 15:03

Do Jičínské ulice v Praze 3 jela hlídka prověřit oznámení o muži, který měl kladivem rozbíjet výkladní skříně provozovny. Na místě ji kontaktoval oznamovatel a uvedl, že škodu způsobil zavalitý muž s plnovousem a pantoflemi na nohou.

Další články
Nahoru