Dnes Neděle - skorojasno 14°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 15°C
Pondělí 17. 5. 2021
Svátek má Aneta
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražské krimi

Dvojice se hádala o peníze, žena si připravila kuchyňský nůž

Oznámení o dvojici, která v ulici Františka Lenocha v Praze 2 ohrožuje kolemjdoucí nožem, jela prověřit autohlídka v pondělí před polednem. Na místě se hlídce přihlásil oznamovatel a sdělil, že viděl v ulici na lavičce muže a ženu, kteří se hádali kvůli penězům a vedle sebe měli položený kuchyňský nůž.

Z bezpečnostních důvodů jim ho odebral a položil na vzdálenější lavičku. Pár pak odešel do Přemyslovy ulice. Stejným směrem se vydala hlídka a zanedlouho dvojici odpovídající popisu objevila. Žena, která se s mužem opět hádala, strážníkům uvedla, že ji muž kvůli penězům uhodil do obličeje, a ona z obavy o své zdraví na něho vytáhla kuchyňský nůž. Muž se k celé věci odmítl vyjádřit, proto byla na místo přivolána státní policie.

Od té chvíle se žena začala chovat agresivně, rozhazovala věci a slovně urážela muže, o kterém tvrdila, že je její partner. Ten popřel, že by ženu uhodil a tvrdil, že si nůž na lavičce jen zapomněl. Na výzvy k uklidnění žena nereagovala, její chování vykazovalo známky požití alkoholu nebo drog, v jednom okamžiku rozšlápla sklenici a pokusila se střepem říznout na zápěstí. Hmaty, chvaty a přiložením pout ji strážníci ve zranění zabránili a přivolali záchrannou službu. Za doprovodu hlídky byla žena převezena do péče odborníků.


Rozbíjel květináče a svlékal se

14. května 2021 v 08:53

U křižovatky ulic Melantrichova a Havelská demoluje muž v červeném tričku květináče. Oznámení jela prověřit autohlídka městské policie.

Kriminalisté hledají svědky dopravní nehody

13. května 2021 v 16:28

Pražští kriminalisté vyšetřují vážnou dopravní nehodu, která se stala ve čtvrtek 29. dubna patnáct minut po šestnácté hodině na křižovatce ulic Domanovická – Rápošovská v Praze 9.

Ve Valentově ulici hořelo ve sklepě

8. května 2021 ve 21:09

V pátek 7. května večer zasahovaly jednotky pražských profesionálních hasičů ve Valentově ulici v Praze 11 u požáru sklepní kóje v suterénu obytného domu.

Kupé počmáral fixem

5. května 2021 ve 14:34

Včera odpoledne cestoval patnáctiletý mladík se dvěma kamarády vlakem a cestu si krátil malováním černým fixem po stěnách kupé.

Nahý muž mlátil do projíždějících tramvají

4. května 2021 ve 21:08

Oznámení o nahém muži, který tluče do projíždějících tramvají, jeli prověřit strážníci na zastávku MHD Náměstí Republiky 1. května.

Řídili bez dokladů s opiáty

3. května 2021 v 18:30

Jeden řidič v Praze 1, druhý v Praze 8, oba si sedli za volant bez řidičáku a navíc pod vlivem omamných látek.

Tužkou na obočí a rtěnkou na zeď

1. května 2021 v 09:08

Na Praze 12 si pro svou tvorbu 29letá žena vybrala zeď prodejny Billa v Kutilově ulici. Pro malbu využila tužku na obočí, rtěnku a akrylové barvy. Zeď se jí prý zdála nedokončená, tak jí trochu dozdobila.

Praha 11 varuje před podvodníky, po domech prodávají předražené zámky

30. dubna 2021 ve 13:58

Případy podvodného podomního prodeje se v uplynulých dnech vyskytly na území jedenácté městské části.

Další články
Nahoru