Dnes Čtvrtek - jasno 12°C
Zítra Pátek - polojasno 12°C
Čtvrtek 28. 9. 2023
Svátek má Václav, státní svátek
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
ByznysKomerční sdělení

Dvě stě tisíc zákazníků innogy se nemusí obávat extrémních cen energií po skončení vládních stropů

innogy pomůže zákazníkům z řad domácností a malých firem, kterým by ceny zemního plynu a elektřiny po 1. lednu 2024 vyskočily na úroveň z období extrémní cenové krize. Našli jsme řešení pro zákazníky nejvíce zasažené energetickou krizí. Srazíme jim ceny výrazně pod dnešní vládou stanovené stropy.

Všem zákazníkům z této skupiny nabízíme nový produkt RESTART, který jim zajistí výrazně nižší ceny za obě komodity už od 15. září letošního roku. Jsme schopni garantovat atraktivní ceny až do konce roku 2025. Tzn. nabízíme produkt s klesající cenou na 27 měsíců a s výhodou nové smlouvy ještě před začátkem příští topné sezóny.

Typický zákazník, který má fixovanou smlouvu na vysokých „krizových cenách“ může ročně ušetřit za plyn 17 tisíc Kč a za elektřinu 12 tisíc Kč. Ve výjimečných případech se může jednat o úsporu za plyn až 27 tisíc Kč za rok.

„Nechceme, aby zákazníci dopláceli na extrémní ceny z období krize. Proto jim mimořádně a jednorázově nabízíme novou smlouvu, tedy produkt RESTART za nižší ceny. Díky aktuálnímu poklesu nákupních cen můžeme postupně tlačit ceny pro koncové zákazníky směrem dolů. Tyto pozitivní cenové efekty z velkoobchodního trhu promítáme postupně všem skupinám našich zákazníků do jejich produktů a vyúčtování,“ uvedl David Konvalina, ředitel maloobchodu innogy Energie.

V průběhu srpna oslovíme dopisem či emailem více než 200 tisíc našich zákazníků, kterých se efekt nárůstu cen po 1. lednu 2024 týká a nabídneme jim nový produkt, který ochrání jejich rodinný rozpočet a dodá cenovou jistotu pro příští období.

Podmínkou pro výrazné snížení ceny u této skupiny zákazníků je podpis nové smlouvy a tedy tzv. RESTART. Jedině tak dokážeme naše zákazníky ochránit. Zákazníci, kterých se týká tento negativní efekt energetické krize musejí pouze zareagovat a vrátit podepsané nové smlouvy innogy či tuto nabídku akceptovat na internetu.

„Přijmout náš RESTART je jednoduché a velmi pragmatické řešení pro všechny, kterým hrozí extrémní růst ceny energií po Novém roce. Cenové stropy, které stanovila vláda pro rok 2023, totiž pravděpodobně skončí,“ doplnil Konvalina.


Autor: Cen

Soutěž EY Podnikatel roku 2023 hlavního města Prahy a Středočeského kraje spustila nominační fázi

8. září 2023 v 11:15

Společnost EY pod záštitou primátora hlavního města Prahy Bohuslava Svobody a ve spolupráci s inovační agenturou SIC vyhlásila devatenáctý ročník soutěže o titul EY Podnikatel roku hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Celkem osm podnikatelů z těchto dvou regionů se v minulosti stalo...

Fakulta dopravní ČVUT v Praze podepsala nové strategické partnerství se společností SITA

8. září 2023 v 08:22

Ve středu 6. září byla podpisem partnerství mezi společností SITA a Fakultou dopravní ČVUT v Praze obnovena spolupráce zaměřená jak na vzdělávání nových odborníků, tak i na projektové záměry v oblasti letecké dopravy.

Wolt zavádí nonstop provoz, vedle restaurací nabídne i potraviny nebo květiny

29. srpna 2023 v 07:28

Finská technologická společnost Wolt zavádí v hlavním městě nepřetržitou rozvážku z vybraných podniků. Většina pražských zákazníků si tak nyní může objednávat v režimu 24/7 se stejným servisem, na který jsou zvyklí. Zákaznická podpora funguje po celou noc a je připravena pomoct zákazníkům v řádu...

Další články
Nahoru