dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Dvě promile a neudržela se na židli. Přijeli strážníci, hasiči i záchranka

V sobotu večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Za Zelenou liškou v bytě naříká žena. 

Volající sousedka uslyšela silnou ránu a poté nářek. Strážníci se pokusili spojit přes dveře se starší ženou, přes bezpečnostní dveře však byl slyšet pouze nářek a nesrozumitelné volání.

Strážníci přivolali Hasičský záchranný sbor a záchrannou službu Po otevření dveří  nalezli starší ženu, která měla tržnou ránu na hlavě a krvácela. Žena seděla na židli, ze které spadla, a uhodila se do hlavy. Provedenou dechovou zkouškou jí však bylo naměřeno bezmála dvě promile. Záchranáři ženu poté převezli k ošetření do jedné z pražských nemocnic.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru