dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Dvě násosky vezly prcka v golfkách, přikryly ho jen mokrou dekou!

Ve středu kolem půl desáté večer přijala pražská městská policie oznámení na linku tísňového volání, že se v ulici Hostivařská v Praze 10 nachází opilá žena s mužem a vezou v kočárku malé dítě.

Na místo vyjela hlídka strážníků z Prahy 15, která dvojici s kočárkem nalezla v křižovatce ulic Švehlova a Pražská. Na první pohled bylo zjevné, že muž i žena jsou pod opilí.

Kontrolou se zjistilo, že se jedná o jednatřicetiletou ženu a jejího o deset let mladšího bratra. Žena potvrdila, že v kočárku má svého čtyřměsíčního syna. Hlídka ji vyzvala k provedení orientační dechové zkoušky, kterou jí byly naměřeny skoro tři promile.

Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu ohrožení výchovy dítěte, oznámili strážníci celou událost kolegům z Policie ČR. Vzhledem k tomu, že žena vezla čtyřměsíčního chlapečka v kočárku, takzvaných „golfkách“ a miminko bylo v chladném počasí přikryto pouze tenkou, navíc mokrou přikrývkou, strážníci na místo přivolali záchranku.

Záchranáři posléze odvezli chlapečka do nemocnice, protože byl podchlazen a zanedbán. Během řešení celé události se žena před strážníky několikrát posilnila pivem. Případem se nyní dále zabývá Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru