dnes
Úterý - zatazeno
6°C
zítra
Středa - zatazeno
4°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražský život

Dvě fotbalová utkání. V ulicích bude stovka policistů

Pražská policie chystá v souvislosti se sobotními fotbalovými zápasy SYNOT ligy mezi mužstvy AC Sparta Praha x FC Baník Ostrava a FK Dukla Praha x FC Viktoria Plzeň bezpečnostní opatření.  

První zápas mezi mužstvy AC Sparta Praha x FC Baník Ostrava bude začínat v 15 hodin a stadion bude pro fanoušky otevřený od 13:30 hodin. Druhé utkání začíná ve 20:15 a stadion se pro fanoušky otevře v 19:15 hodin.

Na obě utkání je třeba přijít s dostatečným časovým předstihem, protože pořadatelé budou všechny návštěvníky u vstupu kontrolovat, zdali na stadion nevnášejí nebezpečné předměty nebo pyrotechniku.

Policisté budou již v průběhu dne monitorovat pohyb fanoušků všech celků na území metropole. V případě potřeby zajistí jejich doprovod ke stadionu a budou dohlížet nejen na ochranu veřejného pořádku, ale také na bezpečnost a plynulost silničního provozu.

Na tomto opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, kriminální, dopravní i cizinecké služby, antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky a v neposlední řadě i policistů z oddělení služební hipologie a kynologie.

V případě potřeby bude situaci ze vzduchu monitorovat i policejní vrtulník.

Před začátkem utkání a po jeho skončení se budou v okolí s velkou pravděpodobností tvořit kolony, které budou na místě usměrňovat policisté z oddělení řízení dopravy.

 


Další články
Nahoru