dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Dvanáctkrát trestně stíhán za stejnou věc. Nepolepšil se

V neděli, ve tři čtvrtě na jedenáct večer, si všiml operátor kamer linky 158 v Krocínově ulici podezřelého muže. Ten se nejprve, jako by nic, ochomýtal kolem zaparkovaných aut, mezi která se z ničeho nic sklonil, kdy nebylo zřejmé proč.

Po chvilce se vztyčil a poodešel o kousek dál. Poté se vrátil na stejné místo a jako by nic u jednoho z vozů otevřel dveře a prohledal interiér. To opakoval posléze ještě několikrát. Od auta odešel až poté, co si přisvojil tašku s navigací, částí autorádia a dalšími osobními věcmi majitele.

Netušil ale, že jeho počínání po celou dobu sleduje a zároveň zaznamenává operátor kamer linky 158. Ten o této situaci informoval kolegy v terénu z oddělení hlídkové služby prvního policejního obvodu.

Ti dotyčného zadrželi nedaleko vykradeného vozu. Následným prošetřováním policisté zjistili, že se zadržený dvaačtyřicetiletý muž nedopustil takového jednání poprvé. Evidence totiž prozradily, že byl za obdobné jednání v minulosti již celkem dvanáctkrát trestně stíhán.

A stejně tomu bude i v tomto případě, neboť mu vyšetřovatel sdělil obvinění z trestného činu krádež, za který mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru