dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Pražské krimi

Dvanáctiletý hochu, proč jsi se do toho pustil? Začalo mi v něm klepat, přiznal

V neděli v podvečer volal na tísňovou linku 156 muž s tím, že se na parkovišti u koupaliště Džbán nachází u osobního auta skupinka asi patnáctiletých chlapců, kteří buď na místo s vozem přijeli, nebo jej rabují.

Hlídka strážníků na místě oslovila dva zjevně mladistvé chlapce a vyzvala je, aby prokázali svou totožnost a dále se jejich zeptala, co zde provádějí. Prvním velkým překvapením pro strážníky byl samotný věk chlapců. Jednalo se o nezletilé ve věku 11 a 12 let. Druhým překvapením pak bylo jejich vysvětlení, co se stalo.

Dvanáctiletý chlapec strážníkům řekl, že na místo autem přijel on sám, a to z ulice Kladenská, Praha 6. Klíče od vozu si půjčil od svého bratra. Původně chtěl jít do auta poslouchat muziku. Poté ho ale napadlo, že by se s ním mohl i projet. Projížďku nabídl i svému kamarádovi, který s ní ochotně souhlasil.

Když přijížděli k parkovišti Džbán, začalo podle jeho slov v motoru něco klepat, tak zastavil a chtěl auto opravit. Hlídka oba chlapce vyzvala, aby na místě vyčkali do příjezdu státní policie, která si celou záležitost přebrala k dalšímu opatření.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru