Dnes Neděle - zatazeno 12°C
Zítra Pondělí - obcasny-dest 6°C
Neděle 26. 3. 2023
Svátek má Emanuel
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražské krimi

Dvanáctiletá chtěla skočit z Karlova mostu

Během kontrolní činnosti na Karlově mostě si hlídka strážníků všimla dívky sedící na kamenném zábradlí. Hovořila s mladíkem, který stál vedle ní. Náhle přehodila nohy nad hladinu řeky, mladík zakřičel, že chce skočit dolů a strhnul ji na dlažbu.  

Když se rozeběhla na protější stranu mostu, hlídka ji z obavy o její zdraví a život pomocí hmatů a chvatů zastavila. Strážníci se snažili psychicky rozrušenou a uplakanou dívku uklidnit, před přihlížejícími lidmi ji posadili do služebního vozidla a přivolali záchrannou službu, která 12letou dívku předala do odborné péče.

Důvodem jejího chování měly být vážné rodinné důvody.


Autor: TZ, red

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

22. března 2023 v 09:09

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Požár vybavení bytu v přízemí obytného domu

3. března 2023 v 08:26

V ulici Jana Přibíka v Praze 9 zasahovali ve čtvrtek 2. března krátce po 19 hodině hasiči z několika jednotek u požáru vybavení bytu v přízemí obytného domu.

Parkovali na místech vyhrazených pro invalidy

2. března 2023 v 08:44

Během února strážníci z centra Prahy odhalili 7 řidičů, kteří neoprávněně využívali parkovací karty pro osoby tělesně postižené. Průkazy byly řidičům odebrány, v jednom případě vzniklo podezření na falzifikát, proto si případ převzala státní policie. V několika případech řidiči využívali průkaz po...

Jeden se zákazem, druhý pod vlivem

28. února 2023 v 16:37

V ulici Na Botiči si projíždějící autohlídka strážníků všimla vozidla vyjíždějícího z pěší zóny. O jeho řidiči strážníci věděli, že má vysloven zákaz řízení. Argument, že jel jenom kousek, mu nepomohl. Navíc nadýchal téměř půl promile.

Další články
Nahoru