dnes
Čtvrtek - jasno
30°C
zítra
Pátek - jasno
30°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
27°C
Dvanáct uzlů ke kráse aneb naučte se vázat šátek
ZpravodajstvíKomerční sdělení
Tento a další krásné šátky se můžete naučit vázat v lednu v Praze 4. Foto: archiv

Dvanáct uzlů ke kráse aneb naučte se vázat šátek

Přijďte si užít kreativní dvouhodinovku s šátky a objevte jejich kouzlo! Naučíte se vázat nápadité a originální uzly, které zaručeně osvěží váš šatník. 

Na kurzu vázání šál a šátků si vyzkoušíte uvázat 12 netradičních uzlů. Všechny šátky k vázání si můžete půjčit, ale přinést si můžete i svoje oblíbené kousky z domova. Uzly zvládne uvázat bez problémů kdokoli bez rozdílu věku.

Domů si odnesete instruktážní brožurku pro zapamatování uzlů, mnoho dalších tipů, triků a inspirace. V příjemné, kreativní atmosféře můžete vyřešit i koupi dárku pro své blízké v podobě šátku, šály nebo poukazu na další kurz vázání.

Přihlášku najdete na http://www.vazanisatku.cz/kontakt/

Kurz se koná 31. ledna od 18 do 20 hodin Na sypčině 12, Praha 4 – Podolí (Škola Pecka). 

Kurzovné je 290 korun.

kolaz-uzlu-nahled


Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

Včera v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Psí den na náměstí Míru: Sporty, soutěže, nabídka pejsků

Včera v 08:44

Na středu 5. září připravila radnice druhé městské části Psí den. Na náměstí Míru se od 16 do 19 hodin pobavíte, setkáte se zajímavými hosty a dozvíte se spoustu užitečných informací.

Šest tlapek. Psí den s Prahou 6

Včera v 07:56

Na akci konané pod záštitou starosty šesté městské části Ondřeje Koláře se můžete těšit na ukázky výcviku, agility, veterináře nebo psí módní přehlídku.

První zářijový víkend Kampa opět ožije tradičními hrnčířskými trhy

13. srpna 2018 ve 14:05

Ve dnech 1. – 2. září od 10 do 19 hodin zaplní Kampu stánky s keramikou renomovaných řemeslníků, nebude chybět oblíbená kavárna s hudebním doprovodem, letos pod názvem Cyklo Handy kavárna. Catering tradičně zajišťuje sociální podnik Café Therapy s vyhlášenými domácími dobrotami. Doprovodný program...

Další články
Nahoru