dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražské krimi

Dva případy sprejerství řešili v těchto dnech pražští strážníci

Ve čtvrtek odpoledne bylo telefonicky oznámeno strážníkům z Prahy 12, že v ulici U Kina dochází k nelegálnímu sprejování na zeď.

Strážníci muže vyzvali, aby zanechal svého protiprávního jednání, prokázal svou totožnost a podal vysvětlení. Mladý muž se snažil strážníky přesvědčit, že se jedná o legální plochu, kde je možné grafity malovat. Skutečnost však byla jiná. Na místo byla okamžitě přivolána Policie ČR.

V sobotu ráno neunikl pozornosti strážníků z Prahy 9 muž, který sprejoval barvou na zeď v podchodu vlakového nádraží Praha – Vysočany.

Jakmile „sprejer“ uviděl hlídku strážníků, dal se okamžitě na útěk. Strážníci ho však brzy dostihli. Když muž zjistil, že strážníkům neuteče, pokusil se je fyzicky napadnout. Proto museli strážníci použít hmaty a chvaty sebeobrany a následně muži přiložit i pouta. Když se „sprejer“ uklidnil, tak se strážníkům doznal i k dalším nastříkaným nápisům v podchodu vlakového nádraží. Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla na místo přivolána Policie ČR.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru