dnes
Neděle - jasno
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
5°C
Pražské krimi

Dva opilí Rumuni málem umlátili mladíka na Karlově náměstí!

 V neděli, zhruba hodinu před půlnocí, došlo v parku na Karlově náměstí ke konfliktu, který mohl skončit tragédii. Dvojice opilých Rumunů ve věku 26 a 29 let napadla jednadvacetiletého mladíka, který se zastal své sestry.

„Napadený mladík během agresivního útoku utrpěl zranění způsobená údery pěstí a kopanci směřovanými do horní poloviny těla a hlavy. Kromě toho mu ale navíc jeden útočníků způsobil i bodné zranění, a proto musel být poškozený okamžitě převezen do nemocnice,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Policisté u obou zadržených provedli orientační dechovou zkoušku, která u pětadvacetiletého cizince naměřila téměř dvě promile a u osmadvacetiletého muže téměř jeden a půl promile alkoholu v dechu.

Oba zadržení agresoři jsou nyní podezřelí ze spáchání trestného činu těžké ublížení na zdraví, a to minimálně ve stádiu pokusu. 

„S ohledem na brutalitu útoku se lze důvodně domnívat, že bez včasného příjezdu policistů na místo by měl útok zřejmě mnohem závažnější, ne-li fatální následky,“ dodala Martínková.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru