Dnes Pátek - prehanky-dest 13°C
Zítra Sobota - bourky 12°C
Pátek 24. 5. 2024
Svátek má Jana
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Pražské krimi

Dva muži napadli na ulici třetího a způsobili mu bodnořezná zranění

V neděli 5. března hodinu po půlnoci napadla dvojice mužů v Řehořově ulici po vzájemné hádce dvaačtyřicetiletého poškozeného a způsobila mu vážná bodnořezná zranění na různých částech těla. Zraněný byl následně převezen ZZS do nemocnice.

Ještě před příjezdem policejních hlídek oba útočníci zmizeli. Na místo vyrazili také kriminalisté prvního oddělení třetího policejního obvodu, kteří zajistili stopy, kamerové záznamy a vyslechli osoby na místě činu. Na základě šetření získali policisté informace, které je přivedly na stopu dvojice podezřelých. Jejich zadržení proběhlo čtyři dny po napadení. Protože panovala důvodná obava, že jsou muži ozbrojeni a při zákroku mohou klást odpor, využili kriminalisté k zadržení zásahovou jednotku.

Oba muži tak skončili v poutech a bylo jim sděleno obvinění pro trestný čin výtržnictví, jeden z nich byl navíc obviněn za trestný čin těžké ublížení na zdraví a je stíhán vazebně.

Kriminalisté by přivítali další svědectví od osob, které byly celé popsané události přítomny, aby se ozvaly na linku 158 nebo se osobně dostavily na kteroukoli policejní služebnu.


Autor: Cen
Další články
Nahoru