dnes
Neděle - prehanky-snih
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih
0°C
Pražské krimi

Dva muži na ukradených kolech odjeli

Od července pracují policisté z místního oddělení v Kyjích na případu vloupání do kolárny v domě v Trytově ulici. Kolem poledne přišla dvojice neznámých mužů ke vchodu, využila odchodu nájemnice a vešla do domu, kde pak několik minut procházela, až se jí podařilo objevit kolárnu. Muži dveře od kolárny poškodili, odcizili dvě jízdní kola v hodnotě asi dvacet tisíc korun a z domu na nich odjeli.

Na chodbách domu jsou ale nainstalované bezpečnostní kamery a policisté tak znají podobu hledané dvojice. Policisté je podezřívají ze spáchání trestného činu krádeže a v případě dopadení  a odsouzení jim hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Hledaní jsou ve věku kolem pětadvaceti let, vysocí asi 175 centimetrů, štíhlé postavy. Mají světlou pleť a hnědé vlasy střižené nakrátko. Policisté nevylučují, že by se mohlo jednat i o osoby, které mají blízko k drogám.

Jakékoliv informace k hledaným mužům, jejich totožnosti, pohybu nebo pobytu, přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru