dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Dva mrtví muži ve vodě: pohřešovaný rybář ve Vltavě, muž s batohem v rybníku
Libeňský ostrov. Ilustrační foto: Jvs / Wikimedia Commons

Dva mrtví muži ve vodě: pohřešovaný rybář ve Vltavě, muž s batohem v rybníku

V pátek krátce před polednem vyjížděli policisté z poříčního oddělení k rybníku v Praze Řepích, kde náhodní kolemjdoucí objevili na hladině lidské tělo. Po příjezdu na místo ve spolupráci s hasiči vyzdvihli z rybníka na břeh mrtvého muže.

Provedli ohledání těla a pro přesné zjištění příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva, která určí, proč neznámý muž zemřel.

„Jelikož byl muž oblečený a dokonce měl na zádech batoh, s naprostou jistotou lze vyloučit, že by se šel do rybníka vykoupat,“ uvedla mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Našli rybářovo náčiní

V pátek 26. července okolo šestnácté hodiny odpolední přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení o nálezu lidského těla v řece u Libeňského ostrova.

Policisté ve spolupráci s hasiči po přibližně půl hodině mužské tělo vyzdvihli na břeh. Posléze se však ukázalo, že se jedná o čtyřiašedesátiletého již několik dní pohřešovaného rybáře.

Na břehu dokonce bylo nelezeno i jeho veškeré rybářské náčiní. „Z jakého důvodu a proč muž zemřel, prokáže až nařízená pitva,“ sdělila Eva Kropáčová.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru