dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražský sportVíkendové tipy

Dům jógy Chodov pořádá sobotní Den otevřených dveří

Zítra od 10 do 19 hodin jsou pro zájemce připraveny 40minutové lekce, na kterých si můžete vyzkoušet různé druhy jógy za symbolickou cenu 50 korun jednak v klasickém sále a také v sále vytopeném na 41̊`C.

Po celý den budou probíhat půlhodinové masáže za výrazně sníženou cenu, na které se můžete objednat. 

Jak celý Dům jógy, tak všichni lektoři i organizátoři pořádají tento den bez nároku na honorář a celý výtěžek bude věnován Jedličkovu ústavu.

V rámci dne otevřených dveří máte v době od 10 do 12 hodin možnost změření na biofotonickém scaneru za zvýhodněnou cenu 150 korun.

Co můžete získat?

  • Důležitou informaci pro prevenci civilizačních onemocnění.
  • Jak je vaše zdraví ochráněno, jak silné obranné štíty můžete postavit proti stresu, únavě a nedostatečné výživě

Dům jógy Chodov - Hráského 2231/25


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru